Premier League – Typy dnia 12 i 13 grudnia 2020

Dwunasta kolejka zmagań na angielskich boiskach rozpocznie się już w ten piątek. Typy na Premier League już od dawna są czymś, na czego realizację decyduje się mnóstwo kibiców z Polski – zwłaszcza, że najwyższy poziom rozgrywek piłkarskich w Anglii należy do najbardziej prestiżowych  i cieszy się u nas ogromną popularnością. W tym krótkim wpisie skupimy się na przedstawieniu naszych typów na 12. kolejkę Premier League. Pokrótce wspomnimy też o tym, gdzie najlepiej realizować swoje własne – tak, aby jeszcze więcej na nich zyskać.

premier league typy dnia
Typy dnia na mecze Premier League 12 i 13 grudnia 2020

12. kolejka Premier League – podstawowe informacje

Zanim podejmiemy się realizacji własnych typów w obrębie 12. kolejki Premier League, warto abyśmy dowiedzieli się nieco więcej na jej temat – tak, aby w tym wszystkim lepiej się orientować, a własne decyzje bazować na wiedzy solidej i sprawdzonej. Poniżej przedstawiamy informacje na temat tej kolejki, o których warto wiedzieć.

 • Dwunasta kolejka nie zadecyduje o niczym – nie jesteśmy jeszcze nawet na półmetku rozgrywek (ten przypada na 19. kolejkę) i choć w tej kolejce nie obejrzymy niczego definitywnie przesądzającego o losie którejś z drużyn, dla wielu może ona okazać się kolejką „na odbicie się”.
 • Mecze dwunastej kolejki rozpoczną się w piątek, spotkaniem Leeds z West Hamem. Kolejne spotkania stoczą się w sobotę i niedzielę.
 • Ze względu na restrykcje, na trybunach może zasiąść ograniczona liczba kibiców – wszystko przez trwającą pandemię koronawirusa. Przewaga własnego boiska może być przez to nieco mniej odczuwalna.
 • Dwunastą kolejkę ligi angielskiej pozwala obstawiać każdy polski bukmacher – nasze typy na Premier League realizujmy jednak u tego, którego oferta będzie dla nas najatrakcyjniejsza.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Sprawdzone typy na Premier League – 12. kolejka

Nadchodzącej już w ten weekend 12. kolejki Premier League nie można nazwać najbardziej emocjonującą – zwłaszcza, że większość spotkań w jej obrębie będzie się odbywała między drużynami o skrajnie odmiennym poziomie, z wynikami niemal z góry przesądzonymi. Z perspektywy typującego jest ona jednak niezmiernie ciekawa, gdyż pozwoli nam realizować nasze typy na Premier League w obrębie mniej popularnych, a bardzo opłacalnych rynków bukmacherskich. Poniżej prezentujemy najciekawsze spotkania, które na angielskich boiskach będą odbywały się począwszy od przyszłego piątku, wraz z kursami, jakimi opatrzyli je najpopularniejsi polscy bukmacherzy.

Uwaga! Kursy, które przedstawiamy w towarzystwie wybranych spotkań są aktualne na 8 grudnia 2020. Istnieje możliwość, że do czasu rozpoczęcia się danego meczu ulegną one niewielkim korektom.

Typy na mecz Manchester United – Manchester City

Kursy popularnych bukmacherów:

 • STS – 4.30 – 3.95 – 1.75
 • Fortuna – 4.15 – 4.10 – 1.80
 • Betclic – 4.30 – 3.90 – 1.76

Derby Manchesteru od zawsze wzbudzają spore emocje. W tym meczu wiele może się wydarzyć, jednak bukmacherzy mocno sugerują, że to Manchester City jest faworytem. Nie jest to jednak tak oczywiste, a United obecnie pędzi na fali czterech wygranych z rzędu. Wiele statystyk przemawia też na jego korzyść, a w tym sezonie przegrał tylko jedno spotkanie (w porównaniu do trzech na koncie City). My proponujemy postawienie na Manchester United i upatrywanie w kursach tak zwanego valuebetu.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny 2021 na bonus bez ryzyka

Typy na mecz Southampton – Sheffield United

Kursy popularnych bukmacherów:

 • STS – 1.70 – 3.80 – 5.10
 • Fortuna – 1.71 – 3.90 – 5.00
 • Betclic – 1.68 – 3.75 – 5.00

W meczu Southamptonu z Sheffield United wygrana tego pierwszego wydaje się przesądzona – w tym sezonie bowiem prezentuje on bardzo solidną formę, z zaledwie dwiema przegranymi na koncie. Z drugiej strony jednak dla drużyny Sheffield przyszła pora na ocknięcie się. Musi zacząć wygrywać, albo chociażby remisować, by odsunąć od siebie widmo spadku. Obecnie drużyna ta nie wygrała żadnego meczu i posiada zaledwie jeden punkt (w porównaniu do sześciu również zagrożonego spadkiem, dziewiętnastego West Bromu) – jej morale jest zatem kiepskie, ale i umiejętności kontrastują z tymi prezentowanymi przez zespoły z wyższych miejsc w tabeli.

Zdroworozsądkowe podejście jednak zmusza do postawienia na Southampton – tutaj jednak warto pokusić się o mniej standardowe, ale znacznie bardziej opłacalne rynki.

Typy na mecz Fulham – Liverpool

Kursy popularnych bukmacherów:

 • STS – 8.45 – 5.75 – 1.32
 • Fortuna – 8.60 – 5.60 – 1.34
 • Betclic – 8.20 – 5.60 – 1.32

Typy na ligę angielską często przychodzi nam realizować w obrębie spotkań z oczywistym zwycięzcą. Takim jest w tym spotkaniu Liverpool. Zajmujący drugie miejsce w klasyfikacji generalnej zespół podejmie się niemal zagrożonego spadkiem Fulhamu i głupim byłoby nie postawić właśnie na jego zwycięstwo.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Własne typy na Fulham – Liverpool polecamy realizować w ramach mniej szablonowych rynków, zwracając uwagę chociażby na to, że Fulham ma tendencję do tracenia dużej ilości bramek. Liverpool zaś – do ich zdobywania (jest obecnie drużyną z największymi zdobyczami bramkowymi).

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na Premier League

W Polsce liga angielska cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a swoje typy na Premier League każdego miesiąca realizuje całe mnóstwo początkujących i doświadczonych typujących. Z uwagi na to niemal każdy rodzimy bukmacher posiada ją w swojej ofercie. Nad wyborem tego, z którego usług skorzystamy, powinniśmy przysiąść i solidnie się zastanowić. Mamy wiele ciekawych opcji do wyboru.

Jedną z tych najciekawszych i po prostu sprawdzonych jest bukmacher STS. Aktualny lider na polskim rynku zakładów wzajemnych w każdej kolejce pokrywa wszystkie spotkania, wiele z nich pozwalając typować również na żywo. Jego oferta kursowa jest mocno konkurencyjna, a bonusy i promocje – zachęcające do rejestracji. W jej trakcie warto posłużyć się kodem BETONLINE, który jeszcze bardziej zoptymalizuje nasz początkowy budżet na zakłady.

Bardzo dobrze w kontekście Premier League prezentuje się też bukmacher Fortuna. Operator ten od wielu lat przykłada się do swojej oferty na ligę angielską, w związku z czym jest ona bardzo szeroka, a miejscami praktycznie bezkonkurencyjna. Buk daje tez dostęp do ciekawych bonusów oraz programu lojalnościowego nagradzającego regularnych obstawiających. U niego również możemy skorzystać z kodu BETONLINE, by cieszyć się dodatkowym budżetem na start.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button