KSW 57 typy zawodowych typerów – Typowanie online

Konfrontacja Sztuk Walki (KSW) to polska organizacja założona w Warszawie, ciesząca się ogromnym zainteresowaniem nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Z gali na galę przyciąga do siebie nie tylko rzesze spragnionych emocji kibiców, ale i całe mnóstwo typujących, którzy oczekują nie tylko owych emocji, ale i wysokich wygranych. 19 grudnia 2020 roku odbędzie się 57. gala, w której można liczyć na wszystko to, do czego KSW już zdążyło nas już przyzwyczaić. W tym krótkim wpisie zaprezentujemy nasze typy na KSW 57, jednocześnie przedstawiając podstawowe informacje na temat gali i tego, u którego bukmachera warto ją obstawiać.

ksw 57 typy zawodowych typerów
Zawodowi typerzy obstawiają zakłady na KSW 57

KSW 57 – kiedy się odbędzie kto z kim walczy?

Tradycyjnie już dla KSW, w pięćdziesiątej siódmej jego gali stoczone zostanie osiem pojedynków w różnych kategoriach. Gala odbędzie się już 19 grudnia – potwierdzono, że będzie ostatnią, która zostanie zorganizowana w roku 2020,

W czasie 57. gali KSW do obrony mistrzowskiego pasa w wadze ciężkiej przystąpi Phil De Fries – w walce wieczoru stoczy on pojedynek z Michałem Kitą. W czasie gali nie obędzie się jednak również bez wielu innych ciekawych pojedynków. Podsumowując to wszystko można śmiało powiedzieć, że zobaczymy w niej takich zawodników, jak:

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

  • Phil De Fries (18-6, 2 KO, 12 SUB) VS Michał Kita (20-11, 12 KO, 5 SUB).
  • Borys Mańkowski (21-8, 3 KO, 8 SUB),
  • Antun Racić (24-8, 13 SUB).

Typy zawodowych typerów na KSW 57

Zawodowi typerzy chętnie obstawiają galę KSW ze względu na kursy i mniejszą ilość niespodzianek. KSW 57 to kolejna gala, na której typerzy będą chcieli zarobić gruby hajs. Zdecydowanie najciekawszą walką, której świadkami będziemy w obrębie 57. gali KSW będzie walka wieczoru, w której Anglik Phil De Fries stoczy pojedynek z Michałem Kitą. Naszym zdaniem walka ma potencjał do bycia wyrównaną, jednak największe szanse na wyjście z niej zwycięsko posiada Phil De Fries. Mężczyzna po raz czwarty będzie walczył o obronę mistrzowskiego pasa w walce ciężkiej. Zawodnik posiada bardzo dobrą passę sześciu wygranych z rzędu.

Michał Kita z kolei wydaje się być pewny siebie – ma zresztą ku temu podstawy, gdyż do KSW powrócił on w bardzo dobrym stylu, nokautując Michała Andryszaka. Wyzwanie mu rzucił sam De Fries, a 40-latek chętnie na nie przystał. Mimo wszystko jednak statystyki są przeciwko niemu, a jego ostatnie walki sugerują, że jego forma nie jest stabilna.

Kurs na walkę wieczoru na dzień 18 listopada 2020 roku u bukmachera Fortuna: De Fries 1.30 – Kita 3.21.

Warto wspomnieć, że oprócz typowania zwycięstwa konkretnego zawodnika, istnieje możliwość wybrania mniej szablonowej opcji bukmacherskiej. Typy na KSW 57 mogą brać pod uwagę remis – my sami jednak uważamy go za bardzo mało prawdopodobny. Warto jednak postawić na opcję wygranej przez KO, która jest znacznie bardziej możliwa do wystąpienia (naszym zdaniem – na rzecz de Friesa).

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na KSW 57

Z uwagi na fakt, że Konfrontacja Sztuk Walki (KSW) jest organizacją, która cieszy się olbrzymią popularnością w Polsce i całej Europie, większość działających na terenie naszego kraju bukmacherów pozwala nam obstawiać KSW 57. Nie wszyscy jednak stwarzają ku temu idealne warunki.

  • Opcją najbezpieczniejszą jest rejestracja u bukmachera STS, który od wielu lat prezentuje kompletną ofertę na każdą z gal KSW, obejmując nią wszystkie walki rozgrywane w ich obrębie. Co ważne, lider polskiej sceny bukmacherskiej daje nam dostęp do bardzo ciekawych akcji promocyjnych właśnie na mieszane sztuki walki. Nowym typującym na www.sts.pl daje z kolei dostęp do bardzo ciekawego bonusu powitalnego, w ramach którego jest w stanie dać nawet 1200 złotych na darmową grę.
  • Dobrym rozwiązaniem jest też sięgnięcie po usługi bukmachera Fortuna, którego oferta zawsze pokrywa wszystkie spotkania z kolejnych gal KSW, a która często cechuje się mocno konkurencyjnymi kursami.
Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny 2021 na bonus bez ryzyka
  • Obstawiając u tego bukmachera można mieć pewność jasnych warunków, ale też możliwości sięgnięcia po atrakcyjny program lojalnościowy, promujący każdy zakład – również w obrębie KSW. Fortuna jest też bukmacherem, który najszybciej zamieszcza w swojej ofercie świeżo zapowiedziane spotkania – jeżeli więc już teraz chcemy na nie stawiać, może ona być dla nas jedynym wyborem.
  • Wielu typującym może spodobać się bukmacher Betclic, który również stara się przykładać dużą wagę do gali KSW. Co ciekawe, jest operatorem, który zazwyczaj daje dostęp do największej ilości opcji bukmacherskich – nawet jeśli kursy są u niego często nieco gorsze, promuje on typowanie mniej szablonowe, niekoniecznie na zwycięzcę walki, ale i chociażby na sposób wygranej.

Uwaga! Z naszej strony polecamy założenie własnego konta u kilku bukmacherów, którzy zazwyczaj doskonale pokrywają kolejne gale KSW. Da nam to dostęp do pełnej oferty na każdą z walk i możliwość wyboru tego operatora, u którego kursy na konkretny pojedynek będą najwyższe.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Poniżej przedstawiamy najczęstsze pytania, jakie docierają na naszą skrzynkę ze strony typujących wyczekujących 57. gali Konfrontacji Sztuk Walki.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Gdzie będzie można obejrzeć galę KSW 57?

57. gala Konfrontacji Sztuk Walki będzie możliwa do zobaczenia wyłącznie w telewizji i Internecie – z uwagi na sytuację epidemiologiczną, organizatorzy nie będą wpuszczać na miejsce rozgrywek widowni. Całość dostępna będzie w systemie Pay Per View – aby odblokować dostęp do transmisji będziemy więc musieli zapłacić.

Jak stworzyć własne skuteczne typy na KSW 57?

Podstawą w tym, by uczynić własne typy bukmacherskie na KSW 57 skutecznymi jest dogłębna analiza porównawcza, z wyszczególnieniem mocnych i słabych stron każdego z zawodników. Skuteczny typ to taki, który ma największe prawdopodobieństwo sukcesu – budując go weźmy pod uwagę poprzednie walki konkretnego zawodnika, ale i jego parametry fizyczne i morale. Śledźmy branżę i sytuację jeszcze przed walką, a na pewno nasze decyzje będą bardziej „w punkt”.

Czy warto stawiać kupony AKO na KSW?

Kupony akumulacyjne pozwalają nam zmaksymalizować nasz zarobek – wymagają od nas jednak poprawnego obstawienia kilku walk w obrębie gali KSW 57. Jeżeli czujemy się pewnie, zainwestujmy w nie – miejmy jednak świadomość, że znacznie bezpieczniejszą opcją są kupony solo.

5 / 5. Ocen: 6

Polscy bukmacherzy

Back to top button