Firmy bukmacherskie z wysokimi kursami 2021. Gdzie obstawianie się opłaca najbardziej?

Nie brakuje stron do obstawiania meczów, ale gdzie takie obstawianie jest najbardziej opłacalne? Sprawdzamy firmy bukmacherskie z wysokimi kursami w roku 2021!

Firmy bukmacherskie z wysokimi kursami 2020. Gdzie obstawianie się opłaca najbardziej?
Firmy bukmacherskie z wysokimi kursami 2021. Gdzie obstawianie się opłaca najbardziej?

Gdzie opłaca się obstawiać mecze?

Co trzeba wiedzieć w pierwszej kolejności? Na pewno to, że w podsumowaniu rocznym można z pozoru drobnych różnic kursowych uciułać naprawdę pokaźną sumę. Nieprawdą jest więc to, że kursy bukmacherskie nie mają żadnego znaczenia dla tych, którzy nie grają zawodowo.

Dlaczego dobrze wiedzieć, jaki bukmacher ma dobre kursy? W ten sposób maksymalizujemy swoje zyski przy takim samym ryzyku przegranej. U każdego bukmachera stawiamy dokładnie takie same pieniądze, więc skoro u jednego możemy zyskać więcej, niż u drugiego, to dlaczego mielibyśmy nie skorzystać z takiej opcji?

Sprawdzanie kursów bukmacherskich na mecze nie jest niczym szczególnie trudnym. Pod warunkiem, że gramy bardzo sporadycznie, a nasze kupony nie są zbyt pokaźne. Co jednak przy bardziej regularnym graniu? W takim wypadku musimy powoływać się na bardziej ogólne statystyki, by nie trzeba było sprawdzać każdego meczu z osobna.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Najlepsze kursy bukmacherskie

Z opinii w internecie oraz naszych własnych obserwacji wynika, że najlepsze kursy bukmacherskie w Polsce znaleźć można przede wszystkim na trzech stronach z licencją. Nie znaczy to, że nigdy nie jest lepiej na innych. Statystyka to jednak tylko liczby, więc trzeba brać pod uwagę średnią!

Poniżej prezentujemy wam rozpiskę, gdzie są dobre kursy bukmacherskie na mecze, a gdzie niekoniecznie. Pokusiliśmy się też o przygotowanie informacji, jakie dyscypliny najlepiej stawiać w konkretnych miejscach.

Nasz ranking kursów bukmacherskich nie musi być traktowany dosłownie. Jeżeli ktoś jest przywiązany do strony, w której gra obecnie i nie chce tego zmieniać, absolutnie nikt go do tego nie zmusza!

Bukmacherzy z najlepszymi kursami na rynku

  • www.STS.pl – dobry bukmacher do obstawiania piłki nożnej, sportów walki i tenisa. Oferuje darmowe transmisje meczów!
  • www.Betclic.pl – bardzo dobre kursy na mecze piłkarskie, tenisowe oraz sporty zimowe.
  • www.eFortuna.pl – bukmacher dla tych, którzy często grają na siatkówkę, żużel, piłkę ręczną czy tenis.

Jeżeli nie mamy konta u któregoś z tych bukmacherów, bardzo szybko możemy to zmienić. Tym bardziej, iż teraz dla nowych klientów w każdym miejscu czekają specjalne bonusy. W STS jest to darmowy bonus bez depozytu (kod promocyjny: BETONLINE), a w Betclic (kod promocyjny: KOD550) nawet 550 złotych jako cashback!


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565.  BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button