Jak wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich?

Są różne metody wygrywania pieniędzy w zakładach bukmacherskich. Coraz więcej osób ma jednak świadomość tego, że warto przyłożyć się do tego właśnie tematu, by mieć jak największe szanse na inkasowanie gotówki na poszczególnych kuponach, które zostały obstawione. Nic zatem dziwnego, że sporo graczy pieczołowicie sprawdza statystyki. Jakie wynikają z tego korzyści?

jak wygrywać u bukmachera
Jak wygrywać pieniądze w zakładach bukmacherskich?

Analiza przed obstawieniem powinna być dokładna

Chcesz zarabiać (w sposób regularny) pieniądze w zakładach bukmacherskich? W takiej właśnie sytuacji należy dokładnie zapoznać się z tym tematem. Samo wykonanie analizy rzecz jasna nie gwarantuje wygranych. Na pewno jednak mocno zwiększa szanse na to, by rzeczywiście zarobić na konkretnym zakładzie sportowym, rozrywkowym, politycznym itp. Nie da się ukryć, że wykonanie tego zadania musi być bardzo dokładne.

Ile czasu poświęcić na analizowanie spotkań? Na to pytanie zasadniczo nie ma jednej odpowiedzi. Wszystko zależy od konkretnego wydarzenia. Czasami będzie to kilkanaście, kilkadziesiąt minut. Czasami analiza będzie wymagała poświęcenia nawet… kilku godzin. Zawodowcy doskonale zdają sobie sprawę, że jest to niezbędne, żeby jak najczęściej wygrywać pieniądze. Są to osoby, które żyją właśnie z tego, dlatego nie mogą spoczywać na laurach.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Aby analiza była dokładna, trzeba wziąć pod uwagę wszystkie istotne czynniki. Musisz przeanalizować nie tylko gospodarzy, ale także gości. Im więcej informacji weźmiesz zaś pod uwagę, tym będziesz miał większe szanse na zanotowanie korzystnego dla siebie rezultatu.

Statystyki dają mnóstwo cennych informacji

Dlaczego jednak w ogóle warto analizować? Nie da się ukryć, że to sposób na to, by zgarnąć dużo cennych wiadomości. Częstym błędem osób początkujących jest to, że obstawiają na chybił trafił. Grają np. po nazwach drużyn piłkarskich. Nie da się ukryć, że FC Barcelona to wielka marka piłkarska. W tym sezonie Katalończycy mają jednak gigantyczne kłopoty… Często tracą punkty, a ich postawa jest daleka od idealnej. Warto zatem dokładnie sprawdzić statystyki, by mieć o tym pojęcie. Dzięki temu będzie Ci o wiele łatwiej podejmować trafne decyzje pod kątem obstawiania spotkań piłkarskich.

Możesz np. dowiedzieć się, jak spisują się gospodarze w spotkaniach domowych, a jak goście w potyczkach delegacyjnych. Nie ma przeszkód, by sprawdzić przewidywane składy. A przecież nawet jedna, dwie absencje mogą mieć kolosalny wpływ na przebieg konkretnego widowiska sportowego. Tak naprawdę nie ma możliwości, by systematycznie wygrywać w zakładach bukmacherskich bez dokładnego analizowania spotkań. Raz na czas może nam dopisać szczęście. Jeśli jednak liczymy na regularne zyski, to trzeba dać coś od siebie.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

W tym wypadku chodzi zaś o dokładne analizowanie meczów przed ich zagraniem. Nawet, jeśli ma to być kupon za 2 PLN. Warto wyrobić w sobie ten nawyk, który bardzo pomaga w zakładach bukmacherskich. Jeśli masz zaś stosunkowo mało czasu, by zdobywać cenne informacje, to zmniejsz liczbę spotkań na kuponie.

Jakie statystyki są najważniejsze?

W tym całym aspekcie nie chodzi o to, by bezmyślnie wertować wszystkie dostępne statystyki. Liczy się, by robić to rozsądnie. Wtedy rzeczywiście możesz liczyć na bardzo duże zarobki. Chcesz przeanalizować np. spotkanie piłkarskie? W takim razie musisz na sam początek sprawdzić to, jak konkretne drużyny spisują się w ostatnim czasie. To w tym temacie jest kluczowe. Pozycja w tabeli, chociaż rzecz jasna ważna, może bowiem do końca nie odzwierciedlać aktualnej formy konkretnego klubu.

betfan bez depozytu
Betfan kod promocyjny 2021 na bonus bez ryzyka

O czym jeszcze nie można zapominać? Dokładnie zweryfikuj, jak gospodarze radzą sobie w spotkaniach na własnym terenie. Pamiętaj, że dyspozycja w potyczkach domowych i delegacyjnych może znacząco się od siebie różnić. Tak naprawdę w praktycznie każdej lidze są zespoły, które dobrze spisują się w spotkaniach u siebie, a na wyjazdach gra im się o wiele trudniej. Tak samo zweryfikuj oczywiście postawę gości w potyczkach delegacyjnych. Istotne są także ewentualne absencje. Zweryfikuj zatem kto zagra, a kogo zabraknie w danej konfrontacji.

Jaki okres sprawdzać?

Analizowanie wydarzeń sportowych powinno być dokładne i pieczołowite. Sporo osób zastanawia się, jaki okres brać pod uwagę; np. w kontekście weryfikowania formy konkretnego klubu. Najlepiej sprawdzać zaś kilka wyników wstecz. Weź pod uwagę formę danego klubu z ostatniego miesiąca. Nie ma sensu sprawdzać, jak to wszystko wyglądało np. pół roku temu. Od tego momentu mogło się bowiem bardzo wiele zmienić. Chodzi nie tylko o samą formę, ale także o trenerów, piłkarzy itp. Pamiętaj, by rozdzielać weryfikowane konfrontacje na potyczki domowe oraz delegacyjne.

Dla Ciebie najważniejsze jest bowiem to, by wiedzieć, jak prezentuje się konkretny klub w danym momencie, na konkretnym obiekcie. Co można zaś ewentualnie sprawdzić z bardziej odległej przeszłości? Naszym zdaniem, są to tylko mecze bezpośrednie h2h. Warto jednak od razu zweryfikować, ilu graczy z tamtego spotkania zagra w najbliższej kolejce. Jeśli są to praktycznie nowe drużyny, to tamten rezultat nie ma absolutnie żadnego znaczenia.

5 / 5. Ocen: 5

Polscy bukmacherzy

Back to top button