Zakłady specjalne na Igrzyska Olimpijskie oferowane przez firmy bukmacherskie

Aktualnie coraz więcej osób typuje Igrzyska Olimpijskie. Ta ogólnoświatowa impreza niestety powoli zbliża się ku końcowi. Dlaczego w ogóle warto grać typy na Igrzyska Olimpijskie, które są w ofercie firm bukmacherskich? Jakie zakłady specjalne są często grane? O tym można dowiedzieć się z poniższego wpisu.

Zakłady specjalne na Igrzyska Olimpijskie oferowane przez firmy bukmacherskie

Dlaczego warto typować Igrzyska Olimpijskie?

Zasadniczo Igrzyska Olimpijskie są organizowane raz na cztery lata. Ostatnio ta sytuacja uległa zmianie. Wszystko przez koronawirusa. Nie da się ukryć, że to przez pandemię w tamtym roku organizacja tych zawodów (pod kątem przeróżnych dyscyplin) w ogóle nie była możliwa. Ostatnie Igrzyska Olimpijskie miały miejsce w Rio de Janeiro, w 2016 roku. Sportowcy i zarazem kibice musieli zatem czekać pięć lat na kolejne zawody. Było warto, ponieważ emocji nie brakuje.

Dlaczego jednak warto typować Igrzyska Olimpijskie? Warto wyraźnie podkreślić, że dla sportowców to tak naprawdę najważniejsza impreza. To właśnie do niej często przygotowują się przez kilka kolejnych lat. Jest to tak zwana impreza docelowa. Dzięki temu typerzy mogą liczyć na to, że liczba niespodzianek nie będzie szczególnie duża. Oczywiście, nie można ich wykluczyć w 100%. To jasne. Druga strona tego medalu jest jednak taka, że faworyci dają z siebie wszystko. Jeśli zatem konkretne dyscypliny będą dobrze przeanalizowane, to jest spora szansa na wygranie na konkretnych typach.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Inna sprawa dotycząca tego właśnie zagadnienia jest zaś taka, że oferta firm bukmacherskich jak STS czy Fortuna na Igrzyska Olimpijskie jest spora. Każdy szanujący się podmiot działający w tej branży stara się, by opcji nie brakowało. Dzięki temu możesz swobodnie typować nie tylko zakłady podstawowe. Na przykład na triumfatora konkretnej dyscypliny. W ofercie znajdują się także liczne zakłady specjalne. Im zaś większa liczba, tym lepiej. Wszak dzięki temu jest o wiele łatwiej wygrać pieniądze na konkretnych wydarzeniach.

Ile Polacy zdobędą medali?

Jakie zakłady specjalne mogą być typowane przez graczy firm bukmacherskich? Np. możesz postarać się przewidzieć, jak dużo medali zdobędzie cała nasza reprezentacja, to dobre rozwiązanie bo wysokie kursy bukmacherskie mogą być tutaj niezwykle opłacalne. Z jednej strony Igrzyska Olimpijskie dobiegają końca. Wszak cała impreza potrwa do 8 sierpnia 2021 roku włącznie. Z drugiej strony cały czas w ofercie są takie właśnie zakłady. Warto je przeanalizować. Na dzisiaj (4 sierpnia) mamy siedem medali (dwa złote, trzy srebrne i dwa brązowe). W ofercie firm bukmacherskich znajdują się zakłady odnoszące się np. do tego, jaka będzie finalna liczba krążków. Warto wiedzieć, że opcji jest sporo. Możesz zagrać na overy lub undery.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Co jeszcze jest przygotowane przez firmy bukmacherskie? To zakłady na określone przedziały. Według ekspertów teraz najbardziej prawdopodobne jest to, że Polska wywalczy od ośmiu do 12 medali. Jakie jeszcze inne zakłady specjalne na Igrzyska Olimpijskie są oferowane? Możesz zagrać, jakich krążków będzie najwięcej. Złotych, srebrnych, czy jednak brązowych.

Czy zawodnik zakwalifikuje się do finału swojej dyscypliny?

Sam udział na Igrzyskach Olimpijskich jest dla wielu osób bardzo dużym osiągnięciem. Już nie wspominając o zakwalifikowaniu się do finału, czy zdobyciu medalu. Nie da się ukryć, że nie każdy może jednak walczyć o najwyższe laury. Są zaś firmy bukmacherskie w Polsce, które oferują zakłady na to, czy np. dana osoba zakwalifikuje się do ostatecznego rozdania. Aktualnie możesz typować, czy taka sztuka uda się m.in. Natalii Kaczmarek, która reprezentuje Polskę na 400 m. O czym pamiętać grając takie właśnie wydarzenia? Musisz na pewno przeanalizować wyniki uzyskiwane w biegach eliminacyjnych.

STS kod promocyjny 2021
STS kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu!

Jeśli chodzi o słabszych zawodników, to takie osoby na pewno nie odpuszczały. Na skutek tego mniej więcej będziesz wiedział, jaka jest forma konkretnego zawodnika albo zawodniczki. Warto także przeanalizować to, jak spisywali się rywale w eliminacjach. Jeśli udział konkretnego sportowca w finale prawdopodobnie będzie na styku, to liczy się każda informacja. Na pewno warto śledzić wiadomości dotyczące ewentualnych kontuzji, czy wykluczeń z powodu koronawirusa itp.

Co jeszcze można typować?

Np. zakłady dotyczące tego, jaki konkretny zawodnik uzyska określony wynik albo czas itd. Wszystko na tej płaszczyźnie zależy zasadniczo od dyscypliny. W przypadku rzutu młotem możesz typować, jakie ostateczne rezultaty osiągną nasi młociarze (w metrach). Nie ma przeszkód, by typować także to, jak spiszą się biegacze itd. Ogólnie oferta firm bukmacherskich robi naprawdę spore wrażenie. Jest bowiem wiele zakładów nie tylko podstawowych, ale także właśnie specjalnych.

Warto zatem skorzystać z tego, że Igrzyska Olimpijskie są oferowane. Bo przecież za kilka dni ta impreza dobiegnie końca. Wówczas nie będzie dostępnych aż tak wiele zakładów np. na wydarzenia lekkoatletyczne, jak ma to miejsce teraz. Ważna sprawa dotyczy także tego, że firmy bukmacherskie wzajemnie ze sobą rywalizują. Zależy im na posiadaniu jak największej liczby Klientów. Dlatego też m.in. dostępna jest tak duża liczba zakładów na Igrzyska Olimpijskie.

5 / 5. Ocen: 4

Polscy bukmacherzy

Back to top button