Którzy bukmacherzy są najlepsi? – poradnik wyboru bukmachera

W naszym kraju działa na co dzień kilkunastu różnych bukmacherów. Chcąc wejść w świat zakładów bukmacherskich i rozpocząć obstawianie trzeba więc wybrać któregoś z nich. Problem jednak w tym, że wszyscy legalni bukmacherzy mogą się wydać – zwłaszcza nowemu i niedoświadczonemu typującemu – bardzo podobni. Każdy z nich zresztą reklamuje się jako ten najlepszy, najatrakcyjniejszy i zdecydowanie najbardziej godny uwagi. Jak każdy może się domyślić, nie zawsze jest to zgodne z rzeczywistością. Jak zatem wybrać bukmachera, który rzeczywiście okaże się godny zaufania? Kilka słów na ten temat zamierzamy powiedzieć w dzisiejszym poradniku.

wybór najlepszego bukmachera
Którzy bukmacherzy są najlepsi? – poradnik wyboru bukmachera

Od czego zacząć poszukiwanie bukmachera dla siebie?

Rzeczą podstawową w tym, by wybrać bukmachera z najlepszą ofertą na zakłady bukmacherskie jest określenie własnych potrzeb, zamierzeń oraz oczekiwań. Oczywistym jest, że nie wszyscy polscy bukmacherzy są najlepsi na każdym możliwym polu. Dlatego też tego idealnego należy poszukiwać wyłącznie pod własnym kątem. Warto więc przede wszystkim określić to, co zamierza się obstawiać. Nie chodzi tutaj wyłącznie o dyscyplinę sportu, ale najlepiej o konkretne rozgrywki w jej obrębie, w jakie ostatecznie się celuje. Warto też nadać poszukiwaniom odpowiednie priorytety. Dla niektórych osób najważniejsze są bonusy bukmacherskie. Inni zaś uważają, że najlepsi bukmacherzy to tacy, którzy prezentują najlepsze kursy bukmacherskie. O tych elementach, na które warto zwrócić największą uwagę powiemy za chwilę.

Na samym początku powinno się dokonać tak zwanej wstępnej selekcji. Naszym pierwszym krokiem powinno więc być dowiedzenie się, którzy polscy bukmacherzy są legalni. Wyłącznie legalni bukmacherzy jak STS czy Fortuna powinni bowiem być obiektem naszego zainteresowania. W następnej kolejności warto odrzucić firmy, których oferta nie pokrywa interesujących nas rozgrywek. Mając taką listę operatorów, można już szukać takiego z najlepszą ofertą na zakłady bukmacherskie.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Którzy bukmacherzy online są najlepsi i na co zwracać uwagę przy ich wyborze?

Oczywiście bukmacherów zasługujących na uwagę jest całkiem sporo i ciężkim może się okazać wybranie któregoś z nich. Właśnie dlatego powinno się mieć świadomość tego, co powinno najbardziej wpływać na ich atrakcyjność. O kilku takich rzeczach wspominamy poniżej.

  • Kursy bukmacherskie – jest to jedna z pierwszych rzeczy, na jakie powinno się zwracać uwagę przy wyborze bukmachera dla siebie. Im większe są kursy, tym większa jest potencjalna wygrana z tego samego zakładu. Porównując bukmacherów pod ich kątem warto patrzeć nieco szerzej. Błędem byłoby patrzenie na nie przez pryzmat zaledwie jednego spotkania. Zwłaszcza że są one czymś bardzo dynamicznym, potrafiącym zmieniać się z sekundy na sekundę. Dlatego też do porównania warto wziąć kilka meczów z różnych przedziałów czasu. Koniecznie tych z rozgrywek, które tak właściwie nas interesują.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE
  • Rynki bukmacherskie – legalni bukmacherzy pozwalają na obstawianie nie tylko standardowego wyniku konkretnego spotkania. Większość z nich daje większą swobodę w wyborze obiektu obstawiania. Im więcej rynków jest, tym większa jest też ta swoboda. Biorąc jako przykład piłkę nożną, w jej obrębie zwykle jest możliwe obstawianie zdobywców bramek, żółtych i czerwonych kartek, liczby fauli czy też po prostu wyniku do przerwy. Najlepsi bukmacherzy potrafią oferować nawet kilkaset rynków do jednego wydarzenia sportowego.
  • Promocje bukmacherskie – wszyscy bukmacherzy online starają się zachęcić do rejestracji u bukmachera oferując bonusy bukmacherskie. Te potrafią być mniejsze lub większe. Zawsze jednak stanowią świetną opcję na powiększenie własnego budżetu na zakłady. W dobrym bonusie nie liczy się jednak wyłącznie jego wartość. Warto zwrócić też uwagę na to, jakie warunki narzuca. Rzadko kiedy bonusy przyznają środki bez narzucania takowych.
  • Interfejs i aplikacja mobilna – wygoda obstawiania to w dzisiejszych czasach jedna z podstaw. Właśnie dlatego dobry bukmacher to taki, który pozwala obstawiać spotkania zarówno z poziomu przeglądarki internetowej, jak i dedykowanej aplikacji mobilnej. Bardzo dobrze byłoby, gdyby wszystko przedstawiał w czytelny i intuicyjny sposób. Taki, dzięki któremu będzie można szybko odnaleźć się w typowaniu.
STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus 29 PLN bez depozytu!
  • Usługi dodatkowe – dobry bukmacher to taki, który jest atrakcyjny również pod względem oferowanych przez siebie usług dodatkowych. Tą podstawową i najbardziej znaną są sporty wirtualne, choć coraz częściej bukmacherzy online pozwalają obstawiać chociażby legalny poker. To świetne urozmaicenie dnia codziennego typującego.

Warto mieć na uwadze fakt, że nic nie wiąże nas na stałe z jednym bukmacherem. Swoje własne konto możemy mieć nawet u każdego z działających w Polsce operatorów. Jest to w pełni legalne. Rozsądnym jest posiadanie go u kilku tych, którzy dobrze uzupełniają się ze swoją ofertą, a przy okazji są firmami godnymi zaufania i przyszłościowymi. Ma to duże znaczenie przede wszystkim wtedy, gdy planuje się obstawianie bardziej długoterminowe i nie traktuje się go jako jednorazową przygodę.

5 / 5. Ocen: 3

Polscy bukmacherzy

Back to top button