Typy Fame MMA 11: Patrycja Wieja – Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska

Dokładnie 2 października 2021 roku odbędzie się już jedenasta gala z cyklu Fame MMA. Przed nami… jedenaście pojedynków, które w większości zapowiadają się bardzo ciekawie. Jednym ze starć, które powinno być dość jednostronne, jest pojedynek Patrycji Wieji i Karoliny Brzeszczyńskiej. Wszystko wskazuje na to, że popularna „Way of Blonde” bez większych problemów pokona swoją przeciwniczkę. Uważamy, że ta walka nie potrwa trzech rund i nie zakończy się werdyktem sędziowskim (na punkty).

Patrycja Wieja Karolina Brzuszczyńska
Typy Fame MMA 11: Patrycja Wieja – Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska

Fame MMA 11 Typy: Patrycja Wieja – Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska

Walka pomiędzy Patrycja Wieja – Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska rozpocznie się w dniu 02.10.2021, początek gali o godzinie 20:00, a transmisja gali dostępna jest wyłącznie w systemie PPV. Poniżej przedstawiamy zapowiedź tej pasjonującej walki i nasze typy na Fame MMA 11 jak może zakończyć się ten pojedynek. Zakłady dostępne wyłącznie u legalnego bukmachera Betclic Polska.

Bogata sportowa przeszłość Karoliny Brzeszczyńskiej

Z jednej strony Fame MMA to federacja koncentrująca się przede wszystkim na organizowaniu freak fightów. Coraz częściej można jednak zaobserwować akcenty sportowe. Na pewno o Karolinie Brzeszczyńskiej nie można napisać, że jest amatorką. W końcu „Way of Blonde” ma bogatą przeszłość, jeśli chodzi o sporty walki. Karolina Brzeszczyńska może pochwalić się m.in. zdobyciem brązowego medalu na Mistrzostwach Polski w taekwondo. Dodatkowo „Way of Blonde” ma w swojej kolekcji srebrny Puchar Europy. Co ciekawe, Karolina Brzeszczyńska jest posiadaczką czarnego pasa w taekwondo. A to naprawdę duże osiągniecie. Na tle swoich rywalek w Fame MMA Karolina Brzeszczyńska wypada zatem bardzo okazale.

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

W końcu to nie tylko znana osoba z mediów społecznościowych. Jest to także kobieta, która naprawdę potrafi się bić i nie unika walki w oktagonie. Warto zauważyć, że Karolina Brzeszczyńska ma za sobą już kilka starć tego typu. M.in. „Way of Blonde” wystąpiła na gali FFF. Tam okazała się lepsza od Patrycji Zahorskiej. Potem Karolina Brzeszczyńska walczyła dla Fame MMA. „Way of Blonde” była górą w starciu z Anną Andrzejewską.

Patrycja Wieja to amatorka

Jej rywalka to przede wszystkim triumfatorka pierwszej edycji Projektu Lady. Dla Patrycji Wieji udział w Fame MMA będzie debiutem. Nie można powiedzieć, że uczestniczka telewizyjnego show na co dzień kompletnie nie ma nic wspólnego ze sportem. Warto jednak zauważyć, że trenowanie np. na siłowni lub w klubie fitness, a sporty walki, to zupełnie coś innego. Patrycja Wieja nie stoczyła jeszcze żadnej walki w oktagonie. Po jej mowie ciała można odnieść wrażenie, że jest ona pogodzona z porażką. Na jednej z konferencji zawodniczka stwierdziła, że wolałaby bić się z kimś, kto także zaczyna. Na pewno takie podejście nie pomaga. Na forach pojawiają się zaś opinie, że Patrycja Wieja bardzo często odpuszcza w decydujących momentach (np. sparingów), co w sportach walki jest praktycznie niewybaczalne.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
STS.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackKod: BETONLINE
eWinner.pl110 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Doświadczenie w klatce ma spore znaczenie

Wielu freak fighterów powtarza, że treningi, sparingi, a prawdziwe walki to zupełnie coś innego. Często można zapomnieć praktycznie wszystko, czego nauczyliśmy się w trakcie obozu przygotowawczego. „Way of Blonde” już wie, z czym się to je. A dla Patrycji Wieji to będzie coś nowego. Uważamy zatem, że walka nie potrwa pełnych trzech rund i zakończy się przed czasem. Najprawdopodobniej pewne zwycięstwo zapisze na swoim koncie Karolina Brzuszczyńska.

Fame MMA 11 Typy: Patrycja Wieja – Karolina „Way of Blonde” Brzuszczyńska

  • Walka nie skończy się werdyktem sędziowskim (1,65 z oferty www.Betclic.pl)

5 / 5. Ocen: 2

Polscy bukmacherzy

Back to top button