6 rad, których warto udzielić początkującemu graczowi w bukmacherce

Bukmacherka jest światem dość specyficznym. Wielu już weszło w niego zbyt głęboko i nie skończyli zbyt dobrze. Trzeba pamiętać, że droga do uzależnienia nie jest wcale taka trudna i masa osób upadła już na dno. Dobrym rozwiązaniem będzie sugerowanie się opiniami bardziej doświadczonych graczy oraz niezamykanie się na zdanie innych. Najlepiej przecież uczy się na błędach, najlepiej jeszcze gdyby to były cudze błędy. Dobre rady są mile widziane nie tylko w życiu, ale i również w bukmacherce, bo chcąc osiągnąć sukces należy być zdyscyplinowanym. Nie wystarczy tylko i wyłącznie cel – musi być on oparty na realnych przesłankach. Nie ukrywamy, że mamy kilka rad dla nowicjuszy. Są one oparte na latach doświadczeń, z których warto czerpać. Chcąc być dobrym bukmacherem, zachęcamy do zapoznania się z nimi i dlatego zachęcamy do przeczytania poniższego tekstu.

jak obstawiać zakłady sportowe
6 rad, których warto udzielić początkującemu graczowi w bukmacherce

Nie wydawaj więcej niż możesz

Wspomnieliśmy o tym, że droga do uzależnienia jest bardzo łatwa. Sprawia to, że całe nasze życie może się pogrążyć w gruzach. Czasami nawet może paradoksalnie zacząć się od sukcesów, bo nie jest problemem trafić kupon. Zdecydowanie trudniej jest wykorzystać sukces i przekuć go w kolejne powodzenia. Potencjalni szczęśliwcy wygrywający jeden kupon wierzą, że tak już będzie zawsze i nie są w stanie z czasem kontrolować swoich funduszy. Osoby uzależnione z pewnością potwierdzą to zdanie, bo przecież skoro raz się udało, to dlaczego ma się nie udać znowu?

Najlepszym rozwiązaniem, by uniknąć takiego stanu rzeczy, jest założenie sobie określonego budżetu, którego nigdy się nie wyda. Pozwoli to na oszczędzenie pieniędzy i nienadmierne wydawanie większej gotówki. Nie będziemy wam mówić jaka to ma być kwota – to już jest uzależnione od was. Powinno być to mniej więcej tyle, że jeżeli przegracie daną sumę, to tak mocno tego wasz portfel nie odczuje. Dlatego bardzo istotne jest to, żeby nie wydawać pieniędzy na bukmacherkę przeznaczonych na inne, ważniejsze wydatki domowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Słuchaj opinii doświadczonych graczy

Warto, by na początku słuchać się bardziej doświadczonych graczy. Nie ma żadnego wstydu, jeżeli zapytamy o coś w punkcie bukmacherskim czy też na internecie. Zresztą w internecie jest wiele for internetowych czy też czatów bukmacherskich, gdzie można uzyskać porady dla osób początkujących. Dotyczą one typowania danego spotkania, szukania źródeł informacji czy też stawkowania. Nie ma sensu uczyć się na „żywym organizmie” i wydawania swoich pieniędzy w ciemno – o wiele lepszą opcją jest najpierw pojęcie przynajmniej podstawowych rzeczy dotyczących bukmacherki, a dopiero potem wydawanie swoich pieniędzy na ten cel.

betfan bez depozytu
Betfan kod promocyjny 2022 na bonus bez ryzyka

Doświadczeni gracze wiele przeżyli w swoim życiu i być może nie raz upadali. Jest to najlepsze rozwiązanie, ponieważ unikniemy ich losów, a dodatkowo będziemy mądrzej dysponować swoim portfelem oraz czasem. Czas jest jednostką dość istotną w bukmacherce, chociaż mocno została zaburzona dzięki aplikacjom mobilnym i rozwojowi technologii, bo można już obstawiać 24/7 i nie trzeba być przywiązanym do wizyt w punkcie bukmachera Fortuna, STS czy innej firmy.

Ostrożnie szafuj swoich czasem

To o czym teraz powiemy, będzie stricte powiązane z pierwszym punktem. Zakłady bukmacherskie łatwo wciągają, a szczególnie w dobie jej internetowego rozwoju. Tak naprawdę wystarczy mieć tylko dostęp do internetu w urządzeniu, żeby móc obstawiać zakłady. Biorąc pod uwagę, że dziś każdy ma dostęp do internetu poprzez posiadanie telefonu, to nie ma żadnych przeciwwskazań, żeby obstawiać przez cały czas. Jest to spora pułapka, ponieważ coś, co jest łatwo dostępne, może pochłonąć bez reszty i tak właśnie jest z bukmacherką.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Ciągłe obstawianie sprawia, że nagle nasz czas robi się o wiele mniej elastyczny i często też poświęcamy kontakty z rodziną, przyjaciółmi i innymi bliskimi, tylko po to, by obstawić parę zakładów. Naprawdę nie warto tak postępować i należy pamiętać, że to życie jest najważniejsze i inne rzeczy, a nie bukmacherka. Ona może być tylko i wyłącznie dodatkiem do niego, natomiast gdy pochłania sporą jego część, to warto zastanowić się nad priorytetami w życiu, by po prostu nie przegrać życia.

Nie obstawiaj dyscyplin, o których nic nie wiesz

Łatwo jest podpalić się samą możliwością obstawiania. Gracze mają często pewną przywarę, która sprawia, że nie potrafią racjonalnie spojrzeć na swoje granie. Robią bardzo poważny błąd w postaci typowania meczów, o których nie wiedzą kompletnie nic, patrząc tylko na wysokie kursy bukmacherskie. Zdecydowanie lepszą opcją jest typowanie zdarzeń, które można przewidzieć w większym stopniu, łatwiej jest pozyskać informacje, ale przede wszystkim śledzimy ją na co dzień. Polecamy niewpadanie w pułapkę polegającą na tym, że dorzucimy do kuponu jakiś mecz, który ma z definicji „wejść”, natomiast jest on sportem, o którym nic nie wiem. To spory błąd i zdecydowanie odrzucamy to myślenie.

STS kod promocyjny 2022
STS kod promocyjny na darmowy bonus 100 PLN bez ryzyka!

Kontrą do takiego stanowiska będzie obstawianie sportów, które śledzimy. Nietrafianie meczów, które nie są z naszego kręgu zainteresowań sprawi, że odechce nam się obstawiania i będziemy nim znudzeni, a nie o to chodzi. Bukmacherka powinna być przyjemnością w pierwszej kolejności. Owszem, można na niej wygrać pieniądze, ale jednak głównym celem powinna być przyjemność, a nie roztaczanie wizji wygrania ogromnych pieniędzy. 

Prowadzenie analizy spotkań

W dzisiejszych czasach bardzo łatwo jest przeprowadzić analizę danego spotkania. O ile kiedyś było o to trudniej, bo nie było takiego dostępu do informacji, to już dziś jest o wiele łatwiej. Internet sprawił, że w okna mgnieniu można znaleźć wszelkie tabele ze wszystkich dyscyplin i lig na świecie. Dodatkowo nie ma żadnego problemu z tym, żeby wejść na stronę danego klubu i przeczytać newsy kibiców, którzy potrafią w bardzo dobry sposób prowadzić strony internetowe. 

Analizy bukmacherskie powinny się składać z przeglądnięcia tabeli, formy, meczów u siebie oraz na wyjeździe i absencji piłkarzy. Dzięki tym informacjom analiza będzie pełniejsza i wpłynie ona na obstawienie danego spotkania. Nie jest to wcale takie trudne jakby się mogło wydawać, chociaż faktem jest to, że trudniej jest o informacje z lig egzotycznych, które nierzadko są na drugim końcu świata i siłą rzeczy, ilość informacji dostępnych w internecie nie jest tak wielka.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Maksymalizuj zyski z bonusów

Promocje u bukmacherów i ich odpowiedni obrót są niesamowicie istotne. Ważne jest to, aby je w pełni wykorzystywać i wymieniać na gotówkę. Nie ma większego znaczenia jak bonus czy promocja wygląda, chociaż wydaje się, że lepszym rozwiązaniem jest określony procent bonusu od pierwszej wpłaty. Musi być on tak wykorzystany, żeby udało się go wypłacić. Nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy jednak nie powiedzieli, że należy to robić powoli i ostrożnie. Są osoby, które kompletnie nie szanują bonusu, bo twierdzą, że jest za darmo i można go przegrać – ogromny błąd!

Trzeba pamiętać, że bonusy u bukmachera są nie tylko z okazji pierwszej wpłaty. Można również je znaleźć na dalszych etapach grania u bukmachera. Warto jednak zawczasu przejrzeć jak dane bonusy wyglądają, by wybrać ofertę najlepszego bukmachera. Dobrym rozwiązaniem będzie też otwieranie kont u różnych podmiotów, by zwiększać swoje szanse na odbiór promocji.

5 / 5. Ocen: 5

Polscy bukmacherzy

Back to top button