Darmowe promocje od najlepszych bukmacherów 2022

Wszystkie ogólnodostępne statystyki pokazują, iż zakłady bukmacherskie online cieszą się w Polsce z roku na rok coraz większym zainteresowaniem. Dodatkowym czynnikiem, który wpływa na zwiększenie znaczenia internetowych firm bukmacherskich jest nowelizacja ustawy bukmacherskiej, która sprawia, że na polskim rynku nowe firmy bukmacherskie mogą łatwiej rozpocząć swoją działalność. Coraz większa konkurencja na rynku bukmacherskim sprawia, że bukmacherzy muszą nieustannie wprowadzać nowe promocje i bonusy mające na celu przyciągnięcie do siebie jak najszerszego grona graczy. Zdecydowana większość legalnych firm bukmacherskich kusi swoich graczy niezwykle interesującymi bonusami na start od depozytu. Darmowe bonusy powitalne są obecnie najczęstszą promocją organizowaną przez polskie firmy bukmacherskie. W niniejszym artykule sprawdzamy, jakie promocje od bukmacherów są najlepsze w 2022 roku.

promocje najlepszych bukmacherów 2021
GDzie najlepsze darmowe promocje bukmacherskie 2022?

Jak wybrać najlepszą promocję bukmacherską?

Użytkownicy rozmaitych stron bukmacherskich mogą korzystać z naprawdę ogromnej liczby promocji. Każdy nowy gracz ma naprawdę całą masę korzyści wynikających z utworzenia konta u konkretnego bukmachera. Bonusy od depozytu to dzisiaj absolutne minimum, które muszą zaproponować bukmacherzy swoim graczom. Taki bonus możemy znaleźć w każdym szanującym się serwisie. Warto jednak wiedzieć o tym, że nie każdy użytkownik zdaje sobie sprawę z tego, jak wybrać najlepszy bonus od depozytu i dzieje się tak, że niektóre firmy bukmacherskie sprawnie to wykorzystują. Jeśli jesteśmy zdecydowani na to, aby grać i odebrać bonus, w pierwszej kolejności powinniśmy zapoznać się dokładnie z regulaminem konkretnej promocji. Najważniejsze są oczywiście warunki uzyskania danego bonusu. 

140 PLN bez ryzyka w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Co konkretnie trzeba weryfikować w regulaminie? Wymagania odnośnie minimalnego kursu, który zagwarantuje nam otrzymanie bonusu oraz liczby obrotów danym kuponem. Jeśli na start posiadamy niewielką kwotę, warto mocno zastanowić się nad tym, aby wybrać potencjalnie niższe oferty. Promocje i bonusy powitalne od bukmacherów nie kończą się jednak na bonusach bez depozytu. Większość polskich legalnych firm bukmacherskich ma także dla swoich użytkowników zakłady bez ryzyka, freebety oraz bonusy od drugiej oraz trzeciej wpłaty. 

Najlepszy bonus bez depozytu, czyli jaki?

Zdecydowana większość polskich firm bukmacherskich oferuje swoim użytkownikom tradycyjny bonus w wysokości 100% od wpłaty. Czym różnią się poszczególne propozycje? Przede wszystkim maksymalną kwotą bonusu. Najwyższy bonus od pierwszej wpłaty można uzyskać u bukmachera Totalbet. Wynosi on aż 5000 złotych! Należy także zwrócić uwagę na fakt, że całkiem sporo firm bukmacherskich oferuje swoim nowo zarejestrowanym użytkownikom nie tylko bonusy od pierwszej wpłaty, ale również od drugiej bądź trzeciej.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
superbet.pl34 PLN freebetKod: BETONLINE
efortuna.pl2230 PLN w bonusachKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Najwyższy bonus na początek daje swoim użytkownikom firma bukmacherska Betfan. Obowiązuje on jednak od trzech depozytów – za każdy z nich można otrzymać po 777 złotych i darmowy zakład 600 złotych, co daje łącznie kwotę prawie 3000 złotych. 

Niezwykle istotny jest także warunek obrotu bonusem oraz kursy u danego bukmachera. Dla przykładu: u bukmachera Totolotek należy obrócić sumą bonusu oraz depozytu trzykrotnie po kursie w wysokości 1,90, zaś w Etoto czterokrotnie po kursie w wysokości 2,20. Który bukmacher ma najlepszy bonus od pierwszego depozytu? Po przejrzeniu wszystkich propozycji można wysnuć wniosek, iż najlepszą propozycję w tym zakresie przygotowały firmy bukmacherskie STS i Fortuna. 

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

Back to top button