Jak obstawiać zakłady u bukmachera Fuksiarz?

Fuksiarz to bukmacher, który na swoich klientów otworzył się stosunkowo niedawno, bo w 2021 roku (po pozyskaniu licencji na prowadzenie swojej działalności zaledwie kilka miesięcy wcześniej). Nie ulega więc wątpliwości to, że nie każdy jeszcze zdaje sobie sprawę z jego istnienia, a co dopiero z procesów, przez które trzeba przejść chcąc zacząć obstawiać w Fuksiarzu.

fuksiarz jak obstawiać zakłady
Jak obstawiać zakłady u bukmachera Fuksiarz?

Jeśli jesteś osobą początkującą, dopiero rozpoczynającą swoją przygodę z zakładami wzajemnymi, z pewnością zainteresuje Cię to, jak wygląda u bukmachera Fuksiarz rejestracja i logowanie oraz w jaki sposób postawić u niego swój pierwszy zakład. To wszystko postaramy się wyjaśnić na łamach naszego serwisu.

Co trzeba wiedzieć przed rejestracją u bukmachera Fuksiarz?

Jeszcze zanim sięgniemy po rejestrację u bukmachera Fuksiarz powinniśmy poznać pewne podstawy – te rzeczy, które warto przyswoić jeszcze przed rozpoczęciem z nim (ale nie tylko z nim) współpracy. Co powinniśmy wiedzieć?

 • Fuksiarz.pl – jak każdy inny bukmacher – swoje usługi świadczy tylko w stosunku do osób pełnoletnich. Jeżeli więc nie ukończyliśmy 18. lat i nie posiadamy dowodu osobistego, nie będziemy w stanie u niego typować.
 • Na etapie weryfikacji będziemy musieli przesłać mu skan lub zdjęcie dowodu osobistego – bukmacherzy online muszą legitymować swoich klientów w ten własnie sposób.
 • Fuksiarz jest bukmacherem działającym w pełni legalnie, na podstawie oficjalnej licencji przyznanej mu przez Ministerstwo Finansów.
 • Moment zakładania konta jest jedynym, w którym możemy sięgnąć po bonus powitalny bukmachera. Aby to zrobić, będziemy musieli zaznaczyć opcję Chcę otrzymać bonus powitalny.
 • Rejestracja i prowadzenie konta w Fuksiarzu są darmowe. Aby jednak móc obstawiać, będziemy musieli doładować własne konto.
 • Bukmacher jest zobowiązany do zapewnienia nam bezpieczeństwa. Nie musimy więc obawiać się o wpłacane u niego środki, ale i o nasze dane osobowe (w tym skan naszego dokumentu tożsamości).

Fuksiarz – rejestracja i logowanie

Jako nowy bukmacher na polskim rynku, Fuksiarz chce przyciągnąć do siebie jak najwięcej nowych klientów. Jednym ze sposobów na to jest uproszczenie przez niego do maksimum procesu rejestracji. Samo zakładanie konta jest prostolinijne i zajmuje zaledwie kilka minut, dlatego w Fuksiarz rejestracja to kolejny atut tej firmy. Aby się zarejestrować musimy:

 1. Kliknąć przycisk Rejestracja, który znajduje się w prawym górnym rogu serwisu internetowego www.Fuksiarz.pl (obok pól służących do logowania).
 2. Przejść przez pierwszy etap rejestracji, podajac dane techniczne konta – e-mail, silne hasło i numer telefonu. W tym miejscu musimy też oświadczyć, że ukończyliśmy 18. rok życia, ale też zapoznaliśmy się ze stosownymi regulaminami. Opcjonalnie możemy też udzielić zgody marketingowej.
 3. Przejść przez drugi etap rejestracji, który zakłada podanie danych osobowych. Musimy wprowadzić nasze imię i nazwisko, kraj pochodzenia (jeśli jest inny niż Polska, konieczne będzie wprowadzenie dokładnego adresu), numer PESEL. Na tym etapie musimy też zweryfikować nasz numer telefonu, wprowadzając kod SMS. Jeśli nie chcemy w taki sposób aktywować naszego konta, możemy zaznaczyć opcję Zamiast SMS użyj aktywacji poprzez e-mail. Wtedy też na nasz adres zostanie przesłana wiadomość z linkiem do aktywacji. Pamiętajmy, że tylko na tym etapie możemy skorzystać z bonusu powitalnego – musimy wyrazić na to chęć poprzez zaznaczenie pola Chcę otrzymać bonus powitalny. Jest ono domyślnie zaznaczone.
 4. Kliknąć przycisk Zarejestruj – nasze konto zostanie założone, a my będziemy w stanie się na nie dostać.
Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl29 PLN bez depozytuBETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE
Fuksiarz.pl500 PLN bez obrotuBETONLINE

Proces logowania jest dość standardowy i polega na wprowadzeniu adresu e-mail oraz hasła, które zdefiniowaliśmy w trakcie rejestracji. Zrobimy to w przeznaczonych na to polach górnej sekcji serwisu internetowego bukmachera. W razie potrzeby możemy zaznaczyć opcję Zapamiętaj mnie, by system nie wylogowywał nas po określonym czasie. Jeśli zaś zapomnieliśmy hasła, jesteśmy w stanie skorzystać z opcji jego przypomnienia. Wystarczy, że klikniemy link Zapomniałem hasła i wprowadzimy nasz adres e-mail.

Weryfikacja konta

Przechodząc przez proces rejestracji u bukmachera Fuksiarz, tworzymy tak zwane konto tymczasowe. Jest ono kontem oczekującym na pełną weryfikację, bardzo przy tym ograniczonym (brak możliwości dokonywania wypłat, czasowy limit aktywności konta oraz limit sumaryczny stawek, za które możemy obstawiać). Aby pozyskać dostęp do konta stałego, będziemy musieli przejść przez weryfikację konta.

Fuksiarz nie odbiega pod tym kątem od tego, co narzucają inni polscy bukmacherzy online – ciężko jest tu w końcu wymyślić coś innego, co spełniałoby wymogi ustawy hazardowej. W związku z tym weryfikacja konta polega u niego na przesłaniu mu zdjęcia lub skanu naszego dowodu osobistego. Musi ono być wyraźne i zrobione z obu stron – koniecznie w takim kadrze, w którym widoczne są wszystkie jego boki. Dowód tożsamości wyślemy bukmacherowi przy użyciu specjalnego formularza, dostępnego z poziomu zarządzania własnym kontem.

fuksiarz nowe bonusy
Aktualne promocje i bonusy u bukmachera Fuksiarz

Gdy bukmacher dostanie zdjęcie lub skan, przystąpi do ręcznej weryfikacji naszego konta. Sprawdzi nasz PESEL pod kątem zgodności z tym podanym w czasie rejestracji, ale też prześwietli swoją bazę, by sprawdzić, czy nie posiadamy u niego już swojego konta. Cały proces zazwyczaj trwa kilkanaście minut.

Weryfikacji możemy podjąć się w dowolnym momencie – niekoniecznie dopiero wtedy, gdy konto tymczasowe przestanie być aktywne. 

Pierwsza wpłata u bukmachera Fuksiarz

Aby nasz pierwszy zakład u bukmachera Fuksiarz doszedł do skutku, musimy doładować u niego swoje wirtualne konto, by mieć za co go postawić. Buk ten zatroszczył się o to, by dać nam ogromny wybór jeśli chodzi o metodę płatności. Możemy więc sięgnąć po:

 • płatność kartą płatniczą,
 • nowoczesny system płatności mobilnych BLIK,
 • jednego z aż czterech pośredników szybkich płatności internetowych – dotpay, PayU, tpay lub Przelewy24.

Wpłaty są bezprowizyjne i pojawiają się na naszym koncie natychmiast. Niezależnie od tego, o której się na nie zdecydujemy.

Co jeśli chodzi o wypłaty?

Omawiając temat wpłat środków na wirtualne konto u bukmachera Fuksiarz nie sposób jest nie wspomnieć o wypłacaniu ewentualnych wygranych. Wypłaty są realizowane wyłącznie na konto bankowe założone na typującego. Co istotne, realizowane są przy użyciu pośredników płatności. W przypadku większości banków oznacza to, że błyskawicznie pojawiają się na koncie. Bukmacher akceptuje zlecenia wypłat całodobowo, każdego dnia tygodnia. Pod tym względem jest więc jednym z liderów na polskim rynku zakładów wzajemnych.

Superbet legalny bukmacher onlineBonus
Cashback1300 PLN
Bonus na start200 PLN
Freebet bez depozytu34 PLN
Bonus za aplikację20 PLN
Kod promocyjnyBETONLINE
Rejestracjawww.Superbet.pl
Nowa oferta bonusów legalnego bukmachera Superbet

Obstawianie u bukmachera Fuksiarz

Posiadając już swoje konto u bukmachera, ale też środki, które umożliwią nam postawienie naszego pierwszego zakładu, powinniśmy znaleźć mecz, który tak właściwie chcemy obstawić. Zrobimy to z poziomu menu głównego, najpierw wybierając dyscyplinę, później zaś kraj, a na końcu – konkretne rozgrywki, które nas interesują. Możemy też skorzystać z wyszukiwarki nad menu z dyscyplinami lub też z działu “Popularne”, by szybko skoczyć do rozgrywek, które cieszą się największym zainteresowaniem.

Gdy już dostaniemy się do okna ze szczegółami konkretnych rozgrywek, pokaże nam się lista wszystkich spotkań z oferty bukmachera dotyczących właśnie tych rozgrywek. na liście znajdziemy od razu kursy na najbardziej popularny rynek (na wynik spotkania – 1X2). Możemy od razu kliknąć w kurs przy odpowiedniej kolumnie, by postawić albo na pierwszą drużynę (1), albo na remis (X) lub drugi zespół (2). W tabeli widoczne są również kursy na drugi rynek bukmacherski. Domyślnie jest to podwójna szansa (stawiamy na wygranę pierwszej drużyny lub remis, wygraną którejś z drużyn lub remis i zwycięstwo drugiej drużyny). W każdej chwili możemy jednak zmienić wyświetlane na stronie rynki, wybierając nowe z rozwijalnego menu nad kolumnami. Aby wyświetlić wszystkie rynki na konkretny mecz, kliknijmy ich liczbę wyświetlaną obok rynków na czerwono.

promocje i bonusy superbet
Legalne zakłady bukmacherskie Superbet Online

Wybrana przez nas opcja bukmacherska pojawi się w podglądzie naszego kuponu. Jeśli już zakończyliśmy dodawanie wszystkich opcji, które nas interesują (więcej zdarzeń tworzy bardziej ryzykowny kupon akumulacyjny – pamiętajmy o tym), pozostanie nam ustalić stawkę (to, ile na dany zakład stawiamy) i zaznaczyć lub odznaczyć opcje:

 • Akceptuj tylko wyższe kursy – jeśli kurs się zmieni na lepszy, zostanie on podmieniony na kuponie.
 • Akceptuj każdą zmianę – jeśli kurs ulegnie jakiejkolwiek zmianie, zostanie ona odzwierciedlona na kuponie).

Jeśli już to zrobiliśmy i dokładnie przemyśleliśmy nasz kupon (w każdej chwili możemy usunąć z niego konkretne zdarzenie), a potencjalna wygrana nam odpowiada, kliknijmy przycisk na dole, by zawrzeć zakład. Stawka zostanie pobrana z naszego konta, a nam pozostanie czekać na zakończenie konkretnego spotkania lub rozwiązanie zdarzenia, na które postawiliśmy.

FAQ – najczęściej pojawiające się pytania o Fuksiarzu

Jako że bukmacher Fuksiarz jest stosunkowo nowym bukmacherem na polskim rynku, wśród typujących pojawia się wiele pytań ściśle związanych z jego działalnością. Poniżej przedstawiamy te przewijające się zdecydowanie najczęściej – wraz z odpowiedzią na każde z nich. Czy najlepsi bukmacherzy w Polsce mogą się bac nowego gracza na rynku?

Czy bukmacher Fuksiarz działa również stacjonarnie?

Fuksiarz jest bukmacherem, który posiada wyłącznie licencję na prowadzenie swojej działalności przez Internet. Oznacza to, że nie świadczy swoich usług stacjonarnie – mimo posiadania swojej siedziby w Warszawie (nie przyjmuje w niej zakładów).

Czy Fuksiarz jest legalnym bukmacherem?

Tak. Bukmacher ten swoją licencję uzyskał 9 grudnia 2020 roku, na okres sześciu lat. Działa więc w zgodzie z polskim prawem, a typując u niego możemy mieć pewność, że jesteśmy bezpieczni i nie grożą nam żadne nieprzyjemne konsekwencje. Dodatkowo oferuje on darmowe promocje na start dla nowych graczy.

Jak wykorzystać w pełni ofertę na start bukmachera Fuksiarz?

Aby wykorzystać ofertę startową bukmachera Fuksiarz do maksimum, musimy tak właściwie zrobić tylko trzy rzeczy. Po pierwsze, w czasie rejestracji zaznaczmy chęć otrzymania bonusu powitalnego. Po drugie zaś, zawrzyjmy pierwszy zakład za równo 1000 złotych (wtedy też oferowany przez buka cashback będzie największy). Po trzecie zaś, zarejestrujmy się po kliknięciu w któryś z odnośników na tej stronie. Dzięki temu warunki obstawiania znacząco się poprawią.

5 / 5. Ocen: 5

Polscy bukmacherzy

Back to top button