Jakie bonusy oferują bukmacherzy? Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Zakłady bukmacherskie stosują różne techniki przyciągające nowych klientów, oraz zatrzymujące przy sobie tych, którzy już są uczestnikami gry. Jednak to dla tej pierwszej grupy istnieje najwięcej bonusów – wabików, które otrzymuje się po założeniu konta i spełnieniu konkretnych warunków. Sprawdźcie, jakie bonusy najczęściej oferują bukmacherzy w Polsce!

Jakie bonusy oferują bukmacherzy? Oto wszystko, co musisz wiedzieć!
Jakie bonusy oferują bukmacherzy? Oto wszystko, co musisz wiedzieć!

Czym są bonusy i jak je zdobyć? 

Promocje są różne, w zależności od bukmachera, zwykle jest to pierwszy kupon za darmo, zakład bez ryzyka przegranej lub zwrot części włożonej sumy. Taki bonus na start wykorzystać można tylko raz, chyba że jego wielokrotność jest elementem tej promocji. Na przykładzie polskich bukmacherów sportowych łatwo można przedstawić, jakie to bonusy przygotowano dla swoich graczy. Bonusy powitalne są jedną z tych rzeczy, które najmocniej przyciągają ludzi do danego bukmachera, i o ile zasady tam panujące są dla niego odpowiednie, zyskują nowego gracza na bardzo długi czas.

To właśnie dlatego marki prześcigają się w dawaniu coraz lepszych warunków i większych promocji, przy minimum obowiązujących, prostych zasadach. Wybór najlepszej promocji lub najbardziej korzystnego bonusu wcale nie jest łatwy, trzeba poświęcić swój czas i przejrzeć oferty wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce, żeby mieć pełny obraz sytuacji na rynku. A potem zdecydować się na najlepsze naszym zdaniem warunki.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Bonusy na start u bukmacherów

Promocje na start obejmują darmowe bonusy bukmacherskie na zakłady online, możliwe do zrealizowania po zalogowaniu na stronie internetowej bukmachera. Obowiązują one nowego gracza po założeniu swojego konta i jego weryfikacji przez system. Najczęściej spotykanym bonusem na jaki możemy liczyć jest bonus od depozytu (wpłaty). Zasady są proste: na swoje konto wpłacamy dowolną sumę pieniędzy, mieszczącą się w przyjętych w regulaminie widełkach – np od 1 do 1000 złotych. Po tej czynności otrzymujemy bonus, którego wielkość jest uzależniona od typu bukmachera.

Przyjmijmy dla przykładu, ze wpłaciliśmy 100 złotych, a obiecany nam bonus wynosi 100%. W takim przypadku łatwo nam obliczyć, że na swoim koncie powinniśmy zastać 200 złotych. Tych pieniędzy nie możemy jednak wypłacić – musimy dokonać tzw. obrotu bonusu. Jak to zrobić? Tu zasady również są klarowne. Podam zasady na przykładzie zakładów bukmacherskich www.eFortuna.pl. Na dokonanie obrotu mamy dokładnie podaną ilość dni, jest ich 30 od momentu rejestracji użytkownika. Kwotę wpłaty należy obrócić 4 razy, więc w przypadku 100 złotych w sumie musimy zagrać za przynajmniej 400 złotych, żeby warunek był spełniony. Kurs naszego zakładu nie może być niższy niż 1.90, dodatkowo złożony minimum z trzech zdarzeń. Nie możemy więc dokonać zakładu obstawiając tylko jedno zdarzenie. Nie jest to zadanie trudne do spełnienia, a po jego wykonaniu już możemy cieszyć się z przyznanych nam pieniędzy.

Dla innego przykładu, chcąc uzyskać ten bonus na www.Totolotek.pl również dostajesz 100% włożonej sumy, zakład może się składać tylko z jednego wydarzenia, masz aż 180 dni na wykonanie obrotu ale też kurs zakładu musi wynosić powyżej 2.0. Jak widać, ogólne zasady obowiązują w każdym przypadku, pomiędzy bukmacherami występują różnicę w szczegółowych elementach.

Fortuna kod promocyjny
Fortuna kod promocyjny

Najlepsze bonusy bez depozytu 2020

Na taką opcję natrafimy zakładając swoje konto na www.STS.pl. Nie musimy wpłacać żadnych pieniędzy, żeby dokonać pierwszego zakładu i obrócić bonus. Dostajemy na starcie 29 zł (jeśli założyliśmy konto korzystając z kodu promocyjnego BETONLINE). Nasz kupon musi się składać z przynajmniej jednego zdarzenia o kursie co najmniej 1.50, a bonus musi zostać obrócony 3 razy. Wtedy pieniądze są już do naszej całkowitej dyspozycji. 

Bukmacherskie freebety, czyli darmowe zakłady

Jest to darmowy zakład, najczęściej niewymagający żadnego depozytu. Bukmacherzy podchodzą do niego na różne sposoby. Wspomniana powyżej www.eFortuna.pl po założeniu konta przekazuje graczowi 2800 punktów, co jest równoznaczne z bonusem o wysokości 20 zł. Możemy go wykorzystać tylko raz, na dowolnie przez nas wybrany kurs i zdarzenie. P

ortal www.LvBET.pl też oferuje 20 zł, jednak stawia co do tego jeden warunek – przy rejestracji użytkownik musi skorzystać ze specjalnych kodów promocyjnych. Aktualnie brzmi on BETONLINE. Mamy dzięki niemu szansę odebrać nawet Freebet z mnożnikiem x20 – musimy tylko postawić zakład z co najmniej trzema zdarzeniami, o łącznym kursie 2.50.

Tak zakłada się konto z bonusem bez depozytu na www.STS.pl. ZOBACZ VIDEO:

Mniej popularni bukmacherzy. Co oferują na start?

Kierując się szukaniem jak najlepszych bonusów możemy też przejrzeć oferty mniej znanych firm, które proponują równie dobre promocje jak ich znani odpowiednicy. Co konkretnie? BETFAN proponuje nam aż do 3000 zł bonusu bez depozytu i 100 zł na zakład bez ryzyka (tylko z kodem BETONLINE). Bez dwóch zdań – jest to oferta, której naprawdę warto się przyjrzeć, bo wygląda niezwykle interesująco. Bukmacher  forBet ma do zaoferowania 2000 zł bonusu od wpłaty, 100 zł freebet na zakłady i również 100 zł na zakład bez ryzyka. Brzmi kusząco? Warto wypróbować promocję.

Niezależnie od tego, na którą ofertę bonusu się zdecydujemy, musimy pamiętać, że każda z nich ma swoje specyficzne zasady, wymagające spełnienia. Dobrze jest się zapoznać z regulaminem zanim zajmiemy się odbieraniem bonusu. Większość tych promocji możemy wykorzystać tylko jeden raz, więc trzeba się dobrze upewnić, czy spełniliśmy wszystkie wymagania i wybraliśmy dla siebie najbardziej korzystną opcję. Warto też wykorzystywać specjalne kody promocyjne i linki z zaproszeniami, które przynoszą nam jeszcze więcej korzyści, jak np. zwiększoną wartość bonusu. 

STS kod na bonus bez wpłaty!
STS kod na bonus bez wpłaty!

Mimo iż wszystkie oferty promocyjne wyglądają bardzo korzystnie, należy pamiętać, aby nie tylko nimi kierować się przy wyborze bukmachera, z którego usług będziemy korzystać. Dla stałych graczy są również przewidziane liczne promocje i dodatkowe bonusy, warto brać pod uwagę również dłuższą grę, już po wykorzystaniu pierwszych promocji. 


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Totolotek zezwolenie MF nr. AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. LV BET zezwolenie MF nr. PS4.6831.9.2016.EQK. Milenium zezwolenie MF nr. SC/12/7251/17-7/ARP/BMB/2011/BMI9-10599. eToto zezwolenie MF nr. AG9(RG3)/7251/15/KLE/2013/17. Forbet zezwolenie MF nr. PS4.6831.10.2016. STS zezwolenie MF nr. SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. TotalBET zezwolenie MF nr. PS4.6831.15.2017. Cherry Online zezwolenie MF nr. PS4.6831.26.2017. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.  BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Superbet zezwolenie z dnia 18 października 2019 r. nr. PS4.6831.5.2019. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button