Fortuna z ofertami specjalnymi na powrót Ligi Mistrzów UEFA

We wtorek po kilku tygodniach przerwy zimowej wznowione zostaną rozgrywki UEFA Champions League 2019/2020. Wydarzenie te spowodowało wysyp promocji bukmacherskich. Parę z nich przygotowała firma Fortuna.

Fortuna z ofertami specjalnymi na powrót Ligi Mistrzów UEFA

„Pewniak na LIVE” w Fortunie

Pierwszą z piłkarskich ofert specjalnych, które zostały przygotowane z myślą o obstawiających piłkę nożną z okazji powrotu Ligi Mistrzów, jest „Pewniak LIVE”, czyli gwarantowany bonus bukmacherski już za samo postawienie kuponu spełniającego określone kryteria.

Opisywane promo będzie dostępne tylko w dniach rozgrywania pierwszych spotkań 1/8 finału UEFA Champion League 2019/2020, czyli we wtorek i środę (18-19 lutego) i jak sama nazwa wskazuje dotyczy wyłącznie zakładów na żywo. Akcja nie obejmuje oferty przedmeczowej opisywanego bukmachera!

Warunkiem otrzymania swoiste premii bukmacherskiej o równowartości 20 PLN jest postawienie we wtorek i w środę minimum jednego kuponu LIVE (łącznie minimum 1 kupon we wtorek i minimum 1 kupon w środę), na którym znajdzie się przynajmniej jedno zdarzenie związane z Ligą Mistrzów. Stawka minimalna takiego zakładu, AKO lub MAXIKOMBI, to 20 PLN.

WAŻNE! Nie ma znaczenia czy zakłady będą wygrane czy przegrane, ale promocja dotyczy wyłącznie zakładów rozstrzygniętych do godziny 23:59 w dniu 19 lutego. Same bonusy zostaną natomiast do iKont uczestników w czwartek 20 lutego.

Szczegółowy regulamin promo „Liga Mistrzów. Pewniak LIVE” dostępny jest na oficjalnej stronie internetowej legalnego bukmachera Fortuna – www.eFortuna.pl!

Piłkarskie Happy Hours Fortuny

Wraz z meczami Ligi Mistrzów UEFA wraca też promo z cyklu „Happy Hours”, dzięki któremu użytkownicy portalu internetowego i aplikacji mobilnej bukmachera Fortuna mogą skorzystać z opcji, dzięki której nie odczują kosztów podatku od gier i zakładów wzajemnych (12%).

„W dni meczowe Ligi Mistrzów między 17 a 18 dajemy możliwość podwyższenia wygranej o 14%. Wystarczy dodać bonus kursowy „Happy Hours” do kuponu zawierającego dowolne zdarzenia z oferty prematch” – informuje legalny bukmacher online.

W odróżnieniu od wcześniej opisane promocji, tzw. happy hours dotyczą całej oferty przedmeczowej, kuponów AKO i MAXIKOMBI z minimum trzema zdarzeniami o kursie minimalnym 1,30 każde. Stawka takiego zakładu, podobnie jak w przypadku tzw. pewniaka wynosi 20 PLN.

Kod na freebet

Fortuna kod promocyjny na 2020 rok

Opisane powyżej promocje dotyczą stałych klientów, ale bukmacher Fortuna ma również oferty specjalne dedykowane wyłącznie nowo zarejestrowanym w serwisie online uczestnikom. To tak zwany pakiet powitalny, który ma praktycznie każdy bukmachera, ale każdy ma inny.

Jednym z promo wchodzących w jego skład jest darmowy zakład bez depozytu o równowartości 20 PLN. Freebet można zgarnąć wpisują kod promocyjny o treści „BETONLINE” w czasie rejestracji.

Ponadto na nowych graczy czeka bonus 100% od pierwszej wpłaty do 1 000 PLN oraz zakład bez ryzyka, które są uzależnione od wysokości depozytu dokonanego przez użytkownika, a w drugim przypadku od stawki pierwszego kuponu.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button