Bonus 30 PLN za aktywności w STS!

13 stycznia 2020 roku w serwisie online legalnego bukmachera STS wystartowała promocja, w trakcie której można zgarnąć bonus za aktywność. Co tydzień, aż do odwołania akcji!

Bonus 30 PLN za aktywności w STS!

30 PLN za aktywność od STS

Z tytułowej promocji skorzystać mogą wszyscy klienci marki STS, którzy zarejestrowali swoje internetowe konto bukmacherskie w serwisie online tego legalnego operatora zakładów sportowych w Polsce. To warunek podstawowy. Co jeszcze trzeba zrobić, żeby skorzystać z opisywanej oferty specjalnej? Należy się zalogować, a następnie zapisać się do promo poprzez wybranie opcji “Weź udział”.

Co dalej? W telegraficznym skrócie, akcja polega na nagradzaniu aktywnych graczy. W tym wypadku „aktywny” oznacza, użytkownika, który w trakcie danego tygodnia (etapu, który rozpoczyna się w poniedziałek o 1:00 w nocy, a kończy w niedzielę o 23:59) dokonał obrotu w zakładach sportowych na koncie depozytowym w łącznej wysokości minimum 200 PLN.

Ważne!!! Do obrotu zaliczane są wyłącznie stawki z zakładów online typu SOLO lub AKO o kursie minimalnym na poziomie 1,85 w momencie rozliczenia kuponu!

Po spełnieniu tych warunków uczestnik może liczyć na doładowanie konta bonusowego kwotą 30 PLN, która będzie mogła zostać wypłacona po dokonaniu trzykrotnego obrotu po kursie minimalnym 1.91, w skład którego wchodzą jedynie stawki z wygranych kuponów.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

STS pakiet powitalny 2020

Osoby, które dopiero założą swoje konto online na oficjalnym profilu internetowym legalnego bukmachera STS mogą także liczyć na ofertę powitalną, w której można zgarnąć darmowy zakład bez depozytu i bonus 100% od pierwszej wpłaty.

Z pierwszej ze wskazanych promocji można skorzystać tylko na etapie rejestracji konta, wpisując w formularzu specjalny kod. Korzystając z hasła o treści „BETONLINE” można zgarnąć freebet 29 PLN.

Bonus od pierwszej wpłaty uzależniony jest od wielkości depozytu. Organizator akcji podwaja pierwszą wpłatę do kwoty 1 200 PLN maksimum. Bonusowe środki podlegają obrotowi w zakładach sportowych zanim ich wypłata na konto bankowe będzie możliwa.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button