Zakłady bukmacherskie 1×2. Co to takiego jest?

Czym są zakłady 1×2, które możemy znaleźć u bukmachera? Jeżeli nie wiesz, o co w tym chodzi – znajdziesz u nas wszystkie niezbędne informacje do obstawiania!

Zakłady bukmacherskie 1x2. Co to takiego jest?
Zakłady bukmacherskie 1×2. Co to takiego jest?

Co znaczy 1X2 u bukmachera?

Zakłady bukmacherskie to dla niektórych osób sposób na życie. A jeśli tak jest to można powiedzieć, że jest to jego praca. Zawsze idąc do pracy staramy się wykonywać ją jak najlepiej, aby nam za to zapłacono. Również w przypadku zakładów taka teoria się sprawdza – za każdym razem, gdy obstawiamy zakład chcemy na nim zarobić jak najwięcej. Jednak w tej branży istnieje wiele metod na wygrywanie.

Osoby, które nie są wtajemniczone zapewne wiedzą, że bukmacherka to wygrana jednej lub drugiej strony. Jednak jak wiadomo nie każde spotkanie kończy się takim wynikiem, bo istnieje jeszcze coś takiego jak remis. Mamy oczywiście możliwość postawienia na niego i wcale nie musimy skupiać się tylko na wygranych.

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Zakłady 1X2 – co to takiego?

Temu właśnie służą zakłady 1X2. Jest to typ zakładów, który znajdziemy praktycznie u każdego bukmachera. Jak można się domyślić są to bardzo podstawowe, a jednocześnie proste zakłady. Musimy wiedzieć o tym, że stosowane są one tylko i wyłącznie w przypadku dyscyplin, gdzie może wygrać jedna lub druga drużyna, bądź jest możliwość, iż spotkanie zakończy się remisem. Dla przykładu weźmy pod uwagę spotkanie piłki nożnej: Legia Warszawa vs Lech Poznań. Jeśli według nas spotkanie wygra Legia obstawiamy ”1”. Z kolei, jeśli nasz typ przewiduje zwycięstwo Lecha naszym wyborem powinno być ”2”. Dla remisu zarezerwowany jest ”X”.

Jeżeli chcemy sprawdzić jak działają zakłady 1X2 w praktyce, możemy skorzystać z bonusu bez depozytu 29 PLN na obstawianie. TAką premię można odebrać na www.STS.pl z kodem promocyjnymBETONLINE„!

Gdyby ktoś się zastanawiał jak to wygląda w dyscyplinach, gdzie remis jest niemożliwy to po prostu mamy do wyboru ”1” lub ”2”. Jednak nie jest to do końca tak, że nie mamy tutaj wielu możliwości, bo bukmacherzy dają nam jeszcze opcję obstawienia konkretnego wyniku. Jednak do tego potrzebna jest nam w pewnym sensie wiedza i doświadczenie, a konkretnie znajomość danej ligi lub drużyny, aby obstawić odpowiedni wynik. Pozwoli nam to uniknąć porażki, a tym samym przegrania pieniędzy. Ma też to pewną wadę, ponieważ w tym przypadku jest konieczność postawienia dokładnego wyniku. Metoda ta uznawana jest za o wiele trudniejszą niż wskazanie tylko zwycięzcy spotkania, gdyż nie zawsze jesteśmy w stanie przewidzieć ile bramek padnie w danym spotkaniu.

Wyższe kursy na inne kombinacje]

Fortuna bukmacher kursy
Fortuna bukmacher kursy

Zdecydowaną zaletą tego typu zakładów jest natomiast to, że kursy bukmacherskie mogą być o wiele wyższe. Istnieje jeszcze jedna odmiana, czyli suma zdobytych bramek. Tutaj, jednak nie obstawiamy konkretnej liczby, a zazwyczaj wartość powyżej lub poniżej danej liczby. Będzie to lepiej widoczne na przykładzie. Załóżmy, że w spotkaniu dwóch drużyn padną 2 bramki. Jeśli obstawimy taki typ to wygrywamy również np. gdy spotkanie skończy się remisem 1:1.

Istnieją też możliwości postawienia, że w spotkaniu padnie więcej niż 2,5 bramki. Możliwości jest wiele, a zawsze decydując się powinniśmy być jak najbardziej pewni naszego wyboru. Zatem tą najprostszą opcją jest jedynie wybór zwycięzcy spotkania, ponieważ nie musimy zwracać uwagi na wynik. Jeśli obstawiona przez nas drużyna wygra mecz, tym samym stan naszego konta się powiększa.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. BetFan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button