Jak bez dowodu obstawiać mecze w Betclic?

Nie każdy zdaje sobie sprawę z tego, że można zupełnie legalnie obstawiać mecze w Betclic bez pokazywania dowodu tożsamości. Właśnie tak działa tak zwane konto tymczasowe!

Jak bez dowodu obstawiać mecze w Betclic?
Jak bez dowodu obstawiać mecze w Betclic?

Betclic bez dowodu. Jak się zarejestrować?

Rejestracja u bukmachera to błahostka, która trwa dosłownie chwilę. W wielu przypadkach nie można jednak postawić kuponu przed weryfikacją danych, czyli przesłania skanu dokumentu tożsamości.

W Betclic wygląda to inaczej, a to wszystko za sprawą funkcji, która nazywa się konto tymczasowe. Dzięki niej każdy może grać u bukmachera od razu po wypełnieniu formularza rejestracyjnego.

Betfan kod promocyjny
Betfan kod promocyjny

Betclic bez weryfikacji to propozycja dla osób, którym zależy na czasie. W praktyce można dzięki temu grać przed pełnym dokończeniem rejestracji. Oczywiście, ta druga opcja jest rekomendowana i prędzej czy później nas nie ominie.

Cały czas na nowych graczy czeka dostępny w Betclic bonus na start. Mowa tutaj o cashbacku do kwoty 500 złotych w przypadku porażki w pierwszym kuponie zagranym u buka.

Konto tymczasowe Betclic:
⬇️⬇️⬇️

  • Legalne obstawianie bez dowodu
  • Konto ważne 90 dni
  • Brak możliwości wypłat (do momentu przedstawienia dowodu)
  • Depozyty maksymalnie do 5000 złotych
  • Oglądanie meczów za darmo i korzystanie z aplikacji bukmacherskiej

Konta tymczasowe wśród polskich typerów robią furorę. Taką opcję wprowadza coraz więcej stron, na przykład, Fortuna i STS.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button