Weekendowy bonus od LvBET na eliminacje UEFA EURO 2020!

Tylko do poniedziałku 9 września klienci marki LvBET mogą odebrać specjalny bonus od depozytu. Oferta ta skierowana jest do stałych klientów wskazanego bukmachera i została przygotowana z okazji kolejnych spotkań w ramach kwalifikacji do piłkarskich Mistrzostw Europy.

Weekendowy bonus od LvBET na eliminacje UEFA EURO 2020!

Reload bonus w LvBET

Tytułowa promocja będzie obowiązywać do godziny 23:59 w poniedziałek 9 września. W jej ramach gracze marki LvBET mogą otrzymać równowartość nawet 200 PLN na grę w zakładach bukmacherskich.

Wysokość premii od depozytu uzależniona jest od wielkości wpłaty, jakiej uczestnik dokonał w trakcie obowiązywania opisywanego promo, ale nie może być większa niż kwota wskazana powyżej.

Każdy gracz może otrzymać tylko jeden bonus bukmacherski w wysokości 50% wpłaty. Przy czym minimalny depozyt, który kwalifikuje się do przyznania dodatkowych środków na grę wynosi 25 PLN.

Przyznane środki, jak i sam depozyt, podlegają warunkom obrotu w zakładach sportowych zanim będą mogły zostać wypłacone na konto bankowe użytkownika. Szczegóły w regulaminie na oficjalnej stronie internetowej organizatora.

Cashback na start

LvBET kod na darmowy zakład

Osoby, które nie posiadają jeszcze swojego konta bukmacherskiego w serwisie online bukmachera LVbet mogą z kolei liczyć na ofertę powitalną, a nawet na darmowy zakład bez depozytu.

W celu zdobycia tego drugiego podczas rejestracji należy wpisać w formularzu kod promocyjny o treści „BETONLINE„, który uprawnia do odebrania freebeta o równowartości 20 PLN.

Ponadto na nowo zarejestrowanych czekają standardowe bonusy na start od pierwszych depozytów. 100% do 1 000 PLN w przypadku premierowego oraz 50% do 500 PLN, gdy mowa o kolejnym.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button