Nawet pewniaki potrafią zawieść, dlatego Betclic ma dla swoich graczy kupon ze zwrotem do 40 PLN. Jak dokładnie to działa? Szczegóły można poznać już teraz!

Betclic kupon ze zwrotem. 40 PLN do odebrania!
Betclic kupon ze zwrotem. 40 PLN do odebrania!

Betclic zwrot dla każdego gracza

Organizowana przez Betclic promocja Pewny Kupon trwa tylko do 15 sierpnia, ale nie jest wykluczone, że będzie organizowana częściej. Właśnie, między innymi, dlatego dobrze jest zapoznać się z jej zasadami.

W ramach oferty specjalnej do zdobycia jest 100% zwrotu od przegranej w kuponie kwalifikacyjnym. Gracz w pierwszej kolejności musi zapisać się do promocji, by mieć szansę na ewentualny zwrot!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Zwrot może wynieść od 20 do 40 PLN. Dotyczy tylko kuponów wielokrotnych z minimum 5 meczami piłkarskimi. Kurs łączny musi wynosić co najmniej 5.00.

Pewny Zakład to cashback 40 PLN!

Nie jest istotne to, czy gracz obstawia pre-match, czy preferuje obstawianie live.

Dodatkowe środki z tej promocji przyznane zostaną na odpowiednie konta w dniu 16 sierpnia, czyli najbliższy piątek.

Jeżeli ktoś nie ma konta w Betclic, może założyć je w każdej wolnej chwili. Wszystko legalnie i bezpiecznie. Co bardzo ważne, proces rejestracji trwa bardzo krótko!

Na ten moment cały czas firma Betclic udostępnia kod promocyjnyKOD500„. W ramach oferty dla nowych klientów można otrzymać do 500 złotych zwrotu od porażki w pierwszym zagranym kuponie!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.