Betfan daje 3000 PLN na start! Bonus powitalny najwyższy w Polsce!

Gdzie obecnie jest najwyższy bonus powitalny w Polsce? Odpowiedź jest prosta – Betfan! Ten bukmacher na dobry start daje graczom nawet 3000 PLN!

Betfan daje 3000 PLN na start! Bonus powitalny najwyższy w Polsce!
Betfan daje 3000 PLN na start! Bonus powitalny najwyższy w Polsce!

Betfan freebet czy bonus powitalny?

Mimo że graczy ostatnio interesuje przede wszystkim oferowany przez Betclic bonus powitalny, warto wspomnieć o Betfan, gdyż to właśnie tutaj znajdziecie najwięcej na dobry początek.

Aby otrzymać premię u bukmachera, twoje zadanie to przede wszystkim rejestracja konta. Utworzenie profilu zajmuje parę chwil i jest bezpieczne oraz legalne.

Formularz rejestracyjny jest dostępny na oficjalnej stronie Betfan. Możesz też zarejestrować się na urządzeniu mobilnym, czyli wszędzie, gdzie po prostu masz dostęp do sieci!

bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka 100 PLN

Jak zgarnąć 3000 złotych na obstawianie?

A teraz to, co najważniejsze – 3000 PLN na start! Premia ta jest najwyższą w naszym kraju. Co należy zrobić, by zgarnąć taką kasę od Betfan? Na pozór jest to skomplikowane, ale w rzeczywistości – wcale takie nie jest.

Bonus powitalny od Betfan odbiera się w kilku krokach:

Zakładamy konto na Betfan.pl >> Dokonujemy wpłaty >> Obstawiamy >> Odbieramy bonus 10% od trzech wpłat >> Obstawiamy >> Zgarniamy wygrane większe x10!

Na koniec jedna wskazówka i podpowiedź: tylko przy rejestracji konta w Betfan jest możliwe wykorzystanie specjalnego kodu promocyjnego. Brzmi on BETFAN i trzeba wpisać go w odpowiedniej rubryce.

Tylko od ciebie zależy, jak szybko zgarniesz bonus 3000. Możesz to zrobić ekspresowo albo nieco wolniej. Taktyka jest po twojej stronie!


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button