Oferta promocyjna BetClic na 3. kolejkę Ligi Mistrzów UEFA!

We wtorek i środę (22-23 października) rozgrywki po trzech tygodniach przerwy wznowi UEFA Champions League.Legalny bukmacher BetClic przygotował dla swoich graczy specjalną promocję na te właśnie zmagania.

Oferta promocyjna BetClic na 3. kolejkę Ligi Mistrzów UEFA!

Promo na Ligę Mistrzów w BetClic

Jak łatwo się domyślić ze wstępu, oferta specjalna marki BetClic będzie aktywna do końca trzeciej serii zmagań w Lidze Mistrzów UEFA, a więc dokładnie do godziny 23;59 w dniu 23 października (środa).

Mogą z niej skorzystać wszyscy zarejestrowani użytkownicy wskazanego powyżej bukmachera, którzy zdecydują się dołączyć do promocji bukmacherskiej poprzez kliknięcie w baner „DOŁĄCZ TUTAJ” na oficjalnej stronie operatora.

Polega ona na zwrocie 100% stawki do 40 PLN maksimum, w razie gdy kupon składający się wyłącznie ze zdarzeń na Ligę Mistrzów okaże się przegrany ze względu na tylko jedno pudło.

Aby zakład był brany pod uwagę musi zostać postawiony za minimum 20 PLN i składać się z pięciu typów o łącznym kursie minimalnym 5,00. W grę wchodzą zakłady na żywo, jak i te standardowe z oferty przedmeczowej.

Cashback zostanie wypłacony w formie bonusu bukmacherskiego, który podlega sześciokrotnemu obrotowi. Dopiero po jego spełnieniu gracz będzie mgół wypłacić środki na swoje konto bankowe.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

BetClic kod promocyjny i rejestracja online

Bez posiadania konta w serwisie online BetClic udział w opisanej powyżej promocji bukmacherskiej nie będzie możliwy. Odpowiedni formularz można wypełnić na oficjalnej stronie internetowej marki. Mogą to zrobić wyłącznie osoby pełnoletnie!

W trackie rejestracji można skorzystać również z kodu promocyjnego. Nowy kod promocyjny BetClic to KOD510, który uprawnia do skorzystania z oferty powitalnej wskazanego bukmachera.

Mowa o cashbacku 100% na pierwszy zakład dla nowo zarejestrowanego gracza o równowartości do 510 PLN (stawka minus podatek).


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button