Czy muszę być bogaty, by wygrywać u bukmachera?

Przyjęło się, że u bukmachera mogą wygrywać tylko ci, którzy mogą pozwolić sobie na stawienie ogromnym pieniędzy. Ile jest w tym prawdy?

Czy muszę być bogaty, by wygrywać u bukmachera?
Czy muszę być bogaty, by wygrywać u bukmachera?

Wygrywanie w zakładach na mecze

Zakłady bukmacherskie w Polsce są bardzo popularne. Z każdym dniem zyskują nowych fanów, a co za tym idzie – nie brakuje w sieci dyskusji na tematy ściśle związane z obstawianiem.

To, że zarabianie na bukmacherce jest możliwe wiadome jest nie od dziś. Niektórym wydaje się jednak, iż trzeba posiadać naprawdę duże środki na grę, by „wyciągąć” od buka sensowną kasę. Czy jest w tym trochę prawdy?

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Po części można powiedzieć, że osoby z grubszym portfelem mają nieco łatwiej. Dla nich postawienie 1000 złotych nie jest tak dużym problemem, jak dla kogoś, kto dwa razy tyle dostaje w formie wpłaty. Większe stawki to też potencjalne większe wygrane i możliwość wygrywania sporej kasy nawet przy niskich kursach.

Czy bukmacherka jest tylko dla bogatych?

Osoba z nieco szczuplejszym portfelem musi liczyć się z każdą złotówką. Ma to swoje zalety, bo do każdego typu podchodzi z odpowiednim szacunkiem i ostrożnością. Na pewno też chętniej czyta o typach, które chce zagrać i nie wierzy na ślepo temu, co przeczyta w internecie.

Owszem, matematyka mówi nam, że grając za 100 złotych zarobimy mniej niż postawimy na ten sam typ 1000 zł. Ważna jest jednak stopa zwrotu – zysk 10% to zysk 10% i to bez względu na to, ile postawimy pieniędzy.

Kto może wygrywać u bukmachera?

Dzięki temu, że gramy za mniejsze pieniądze, jesteśmy mniej narażeni na duże przegrane. Osoba bogata może nawet nie zauważyć, gdy z jej konta zniknie 10.000 PLN przez nieudane typy. W drugą stronę tak to już nie działa.

W sieci często bukmacherzy publikują najlepsze kupony i nietrudno zauważyć, że często są to zakłady ze stawkami, na które stać każdego przeciętnego Kowalskiego. To najlepiej pokazuje, iż bukmacherka jest naprawdę dla wszystkich, a nie jedynie dla wybranych z grubym portfelem.


Betfan zezwolenie z dnia 29 października 2018 r. nr PS4.6831.3.2018. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button