Polska gra ze Słowenią, w STS zakład bez ryzyka do 200 PLN!

Wtorkowym meczem z drużyną narodową Słowenii Biało-Czerwoni zakończą udział w Eliminacjach Mistrzostw Europy 2020. Z tej okazji firma STS przygotowała ofertę specjalną, w ramach której można zgarnąć cashback na pierwszy zakład w serwisie online.

Polska gra ze Słowenią, w STS zakład bez ryzyka do 200 PLN!

STS zakład bez ryzyka do 19 listopada

Jak łatwo domyślić się ze wstępu opisywana promocja bukmacherska skierowana jest wyłącznie go użytkowników, którzy nie posiadali swojego internetowego konta bukmacherskie w STS i zdecydowali się je założyć w okresie od 15 listopada do godziny 23:59 w dniu 19 listopada (wtorek).

Aby wziąć udział w akcji „Mecze Reprezentacji Polski. 200 PLN bez ryzyka” i skorzystać z cashbacku 100% na pierwszy kupon online należy założy konto w serwisie internetowym marki STS, dokonać pierwszego depozytu i zawrzeć zakład z salda głównego, który zostanie rozliczony do końca trwania okresu promocyjnego.

Po spełnieniu tych warunków, każdy gracz, którego pierwszy kupon okaże się przegrany będzie mógł liczyć na zwrot wkładu, czyli stawki pomniejszonej o należny podatek, który wynosi 12%.W przypadku postawienia 100 PLN zwrot wyniesie 88 PLN. W przypadku 200 PLN będzie do 176 PLN i tak aż do kwoty maksymalnej 200 PLN.

Warto zwrócić uwagę na to, że choć promocja została przygotowana z myślą o meczach Eliminacji UEFA EURO 2020 to kwalifikują się do niej zakłady postawione również na inne zdarzenia sportowe z oferty wskazanego bukmachera.

Freebet w STS; KOD: BETONLINE
Darmowy bonus bez depozytu w STS. Kod promocyjny: BETONLINE

Oferta powitalna STS

Opisana powyżej promocja łączy się ze standardową ofertą powitalną marki STS, z której mogą skorzystać wszyscy nowo zarejestrowani klienci, bez konieczności wyboru jednej bądź drugiej.

W chwili obecnej w skład pakietu powitalnego wchodzi bonus od pierwszej wpłaty. Mowa o premii 100% do kwoty maksymalnej 1 200 PLN. Środki te podlegają obrotowi w zakładach bukmacherskich, po czym będą mogły zostać wypłacone na konto bankowe gracza.

Co za tym idzie, osoby które zdecydują się zarejestrować konto w serwisie STS online do godziny 23:59 w dniu 19 listopada, będą mogły liczyć na zakład bez ryzyka do 200 PLN (stawka pomniejszona o podatek) oraz bonus od depozytu do równowartości 1 200 PLN.

STS kod promocyjny na freebet

Ponadto korzystając z ekskluzywnego kodu promocyjnego o treści BETONLINE można zgarnąć również zakład bez depozytu. Darmowy zakład, nazywany też z angielska freebetem, który nie wymaga wpłaty własnych środków.

WAŻNE! Z tej promocji bukmacherskiej można skorzystać wyłącznie na etapie wypełniania formularza rejestracji na portalu organizatora. Późniejsze skorzystanie z hasła promocyjnego nie jest już możliwe.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button