Misja Tenis, czyli 50 zł od Betclic dla fanów rywalizacji na kortach

Każdy obstawiający mecze tenisowe może w Betclic odebrać 50 złotych bonusu. Jak działa oferta specjalna o nazwie Misja Tenis?

Misja Tenis, czyli 50 zł od Betclic dla fanów rywalizacji na kortach
Misja Tenis, czyli 50 zł od Betclic dla fanów rywalizacji na kortach

Bonus 50 PLN w Betclic PL – jak zgarnąć kasę na tenis?

Bonus specjalny jest dostępny dla wszystkich uczestników promocji, którzy spełniają kilka prostych warunków. Nie ma tutaj zasady, kto pierwszy ten lepszy oraz żadnych losowań!

Do promocji trzeba się zapisać. To nic skomplikowanego – wystarczy kliknąć przycisk „Dołącz tutaj” na oficjalnej stronie akcji bonusowej. Dopiero po rejestracji aktywność gracza jest zaliczana do oferty.

bukmacher betfan bonus
Legalny bukmacher Betfan – Kod promocyjny na bonus bez ryzyka 100 PLN

Bonus bukmacherski Betclic. 50 PLN dla typerów!

Betclic dla każdego przygotował dokładnie 50 złotych. Kwota premii nie może być ani większa, ani mniejsza. Wszystkie dodatkowe pieniądze przelane zostaną w dniu 14 października, czyli dzień po zakończeniu tej akcji promocyjnej.

Oferta obowiązuje w dniach 7-13 października. Dotyczy tylko i wyłącznie kuponów z typem lub typami na mecze tenisowe.

Kupon kwalifikacyjny musi spełniać następujące warunki, by był brany pod uwagę przez organizatora oferty:

  • Stawka co najmniej 20 PLN
  • Kurs min. 1.80
  • Zakład wielokrotny lub SOLO
  • Tylko wygrane kupony!

Typy na tenis to dla wielu temat numer jeden, nawet przed piłką nożną. Nie ma co ukrywać, że gra na kortach jest jedną z ulubionych przez typerów, a kursy też w tej dyscyplinie bywają zachęcające!

Przypominamy, że wszyscy zarejestrowani posiadają dostęp do bazy z transmisjami wideo. Betclic mecze to tenis, piłka nożna i wiele innych interesujących sportów LIVE, które można oglądać nawet za pośrednictwem aplikacji mobilnej.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button