Ewinner custom bet – obstawianie własnych zakładów bukmacherskich!

Dzięki dostępnemu w Ewinner custom bet każdy gracz może wymyślić własny zakład do obstawiania. Nie jest to żaden chwyt marketingowy – łatwo to zweryfikować!

Ewinner custom bet - obstawianie własnych zakładów bukmacherskich!
Ewinner custom bet – obstawianie własnych zakładów bukmacherskich!

Własny zakład online na stronie Ewinner.pl

Własny zakład Ewinner to ostatnio dość popularna opcja. Żaden inny buk w naszym kraju nie pozwala na postawienie typu wymyślonego przez gracza, ale kto wie, czy właśnie na naszych oczach nie dzieje się prawdziwa rewolucja!

To wcale nie jest szczególnie skomplikowane. Zadanie typera polega na wymyśleniu zakładu, który zostanie dodany do oferty bukmachera. Typ będzie mógł zawrzeć nie tylko on, ale także inni gracze!

STS bonus bez depozytu
STS bonus bez depozytu

Jak zagrać custom bet – inny sposób na obstawianie w internecie!

Custom bet dopiero w naszym kraju raczkuje. Można spodziewać się jeszcze wielu ulepszeń, jednak już teraz na pewno przypadnie do gustu wielu osobom!

Czy trzeba spełniać jakieś szczególne warunki, by mieć szansę wymyślenia własnego zakładu w Ewinner? Absolutnie nie i to jest doskonała wiadomość – bukmacher nie wymaga tutaj wykonywania żadnego obrotu i tak dalej!

Oto instrukcja, jak postawić custom bet na stronie bukmachera Ewinner:

custombet ewinner
custombet ewinner

Bukmacher internetowy Ewinner działa na polskim rynku zgodnie z przepisami. To oznacza, że granie u niego i korzystanie z jego opcji jest całkiem legalne i nie naraża graczy na konsekwencje przewidziane w ustawie hazardowej!

Czy warto grać własne zakłady u bukmachera?

Personalizowane zakłady to nadal nowość na polskim rynku i nikt nie powinien być szczególnie zdziwiony tym, że sporo osób zastanawia się czy to opcja, którą w ogóle warto się interesować. Jaka jest odpowiedź na to pytanie? Na pewno niełatwa, bo wszystko tak naprawdę zależy od tego, jakie mamy potrzeby i co dokładnie chcemy obstawiać.

Na pewno eWinner custom bet to ciekawe rozwiązanie dla kreatywnych typerów, którzy niemal w każdym meczu doszukają się jakiegoś „smaczku”. Jeżeli zauważają, że od pięciu meczów dany zawodnik dostaje kartki i będą chcieli zagrać, że i tym razem tak będzie – żaden problem! A nawet będą mogli w ten sposób zarobić, jeśli tylko nie zawiedzie ich typerski nos.

Oczywiście, z tym wszystkim wiążą się też wady. Taka dość oczywista to kursy. Wiadomo, że bukmacher zrobi wszystko, by jak najmniej stracić, a jak najwięcej zarobić i nie ma się co oszukiwać, iż to on tutaj dyktuje warunki. Nie ma co zatem proponować zbyt wysokich notowań, gdyż mamy wówczas małe szanse na akceptację prośby o przygotowanego danego zakładu.

Alternatywy dla eWinner custom bet – gdzie jeszcze obstawiać i jak?

Własne zakłady typerów nie są jeszcze w naszym kraju mocno rozpowszechnione, ale można spokojnie znaleźć pewne alternatywy dla custom bet. Gdzie przede wszystkim?

Betfan Player Bets
Betfan Player Bets

Na pewno warto wspomnieć w tym miejscu o portalu www.Betfan.pl, gdzie każdy typer nie tylko może sam zaproponować swój typ, ale jeszcze ma okazję na postawienie na bardzo wiele nietypowych wydarzeń. Wyświetlenia filmów na YouTube, polityka, programy telewizyjne, muzyka – możliwości w tym przypadku nie brakuje, a z dnia na dzień jest ich coraz więcej!

Jakby tego było mało, w Betfan jest jeszcze opcja Player Bets, która pozwala na granie na bardzo szczegółowe wydarzenia boiskowe. Dzięki niej jesteśmy w stanie zagrać na to, ile podań wykona dany zawodnik oraz założyć się o inne podobne rzeczy.

Na początku każdy może zagrać bez ryzyka! STS daje bonus bez depozytu!

Jeżeli ktoś do tej pory nie miał do czynienia z zakładami bukmacherskimi, na pewno kojarzy portal www.STS.pl. To najpopularniejsze tego typu miejsce w polskim internecie. Znajdziemy w nim bonus bez depozytu w wysokości 29 PLN, dzięki któremu możemy sprawdzić, jak działają zakłady online w praktyce i to bez wydawania własnych środków!

Do rozpoczęcia przygody z marką STS potrzebny jest nam internet i kilka chwil wolnego czasu. Aktywny kod promocyjny to „BETONLINE” i to właśnie on zapewnia wspomnianą już premię bez depozytu, a do tego nawet 1200 PLN ekstra za pierwszą wpłatę i 20 PLN do wydania w Betgames.

STS kod na bonus bez wpłaty!
STS kod na bonus bez wpłaty!

W ofercie STS znajdziemy bardzo wiele nietypowych zakładów i dlatego to kolejna godna uwagi propozycja dla tych, którzy już dawno zapomnieli o standardowym obstawianiu.


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button