Dzięki dostępnemu w Ewinner custom bet każdy gracz może wymyślić własny zakład do obstawiania. Nie jest to żaden chwyt marketingowy – łatwo to zweryfikować!

Ewinner custom bet - obstawianie własnych zakładów bukmacherskich!
Ewinner custom bet – obstawianie własnych zakładów bukmacherskich!

Własny zakład online na stronie Ewinner.pl

Własny zakład Ewinner to ostatnio dość popularna opcja. Żaden inny buk w naszym kraju nie pozwala na postawienie typu wymyślonego przez gracza, ale kto wie, czy właśnie na naszych oczach nie dzieje się prawdziwa rewolucja!

To wcale nie jest szczególnie skomplikowane. Zadanie typera polega na wymyśleniu zakładu, który zostanie dodany do oferty bukmachera. Typ będzie mógł zawrzeć nie tylko on, ale także inni gracze!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Jak zagrać custom bet – inny sposób na obstawianie w internecie!

Custom bet dopiero w naszym kraju raczkuje. Można spodziewać się jeszcze wielu ulepszeń, jednak już teraz na pewno przypadnie do gustu wielu osobom!

Czy trzeba spełniać jakieś szczególne warunki, by mieć szansę wymyślenia własnego zakładu w Ewinner? Absolutnie nie i to jest doskonała wiadomość – bukmacher nie wymaga tutaj wykonywania żadnego obrotu i tak dalej!

Oto instrukcja, jak postawić custom bet na stronie bukmachera Ewinner:

custombet ewinner
custombet ewinner

Bukmacher internetowy Ewinner działa na polskim rynku zgodnie z przepisami. To oznacza, że granie u niego i korzystanie z jego opcji jest całkiem legalne i nie naraża graczy na konsekwencje przewidziane w ustawie hazardowej!


Ewinner zezwolenie z dnia 30 października 2018 r. nr PS4.6831.29.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.