Liga Mistrzów i cashback od Betclic. 50 złotych dla typerów!

Bukmacher legalny Betclic przygotował 50 złotych dla typerów z okazji Ligi Mistrzów. Na czym polega cashback, jak dokładnie działa? Sprawdzamy najważniejsze dane!

Liga Mistrzów i cashback od Betclic. 50 złotych dla typerów!
Liga Mistrzów i cashback od Betclic. 50 złotych dla typerów!

Liga Mistrzów i bonus od Betclic

Start Ligi Mistrzów to jedna z lepszych okazji do postawienia kuponu z meczami piłkarskimi. Czy czekają nas jakieś niespodzianki? W tych rozgrywkach wszystko jest możliwe, bo przecież występują w nich najlepsze ekipy z Europy.

Bukmacher Betclic PL chce ułatwić graczom decyzje typerskie i dlatego przygotował zwrot, który można odebrać w dniach 17-18 września. Promocja otrzymała nazwę Combi Crush.

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

W ramach oferty specjalnej do zgarnięcia jest premia 50 złotych. Dodatkowe środki otrzymuje się w przypadku, gdy kupon kwalifikacyjny okaże się nietrafiony.

Premia specjalna. Cashback 50 PLN!

Jak to dokładnie działa? Zacznijmy od tego, co musi zawierać kupon, by był brany pod uwagę:

  • Stawka minimum 50 złotych
  • Kurs co najmniej 5.0
  • Minimum 5 meczów na kuponie
  • Oferta prematch bądź live

Liczy się zawsze pierwszy kupon postawiony przez gracza od momentu zapisania się do promocji. Zwrot nie może wynieść ani więcej, ani mniej niż 50 PLN.

Bukmacher Betclic zwróci odpowiednim osobom pieniądze do końca dnia 19 września, czyli czwartku po pierwszej kolejce piłkarskiej Ligi Mistrzów.

Uwaga! Cały czas na nowych graczy bukmachera Betclic czeka bonus do 510 złotych! Aby go wykorzystać, trzeba wpisać kod promocyjny „KOD510” – oferta jest limitowana i dostępna tylko dla nowo zarejestrowanych!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button