Kod promocyjny KOD550 w Betclic na 550 PLN na start!

Aktualny kod promocyjny w BetClic to KOD550. Na start każdy nowy gracz może otrzymać u tego bukmachera nawet 550 PLN w formie specjalnego zwrotu!

KOD500 w Betclic na 500 PLN na start!
KOD500 w Betclic na 500 PLN na start!

Betclic kod promocyjny 2020

Czytałeś już o tym, że na stronie bukmachera Betclic można oglądać darmowe mecze online albo że oferowane są całkiem wysokie kursy? Jeżeli tak, prawdopodobnie szukasz informacji o tym, jak wygląda rejestracja na tej stronie.

Dostępny w portalu Betclic bonus powitalny to standardowy zwrot od przegranej w pierwszym postawionym kuponie. Cashback to 100% wartości zagranej stawki i to aż do 550 PLN!

Jak dokładnie to działa? Wszystko za chwilę każdy będzie mógł się dowiedzieć. Zacznijmy jednak od informacji, co należy zrobić, by bonus otrzymać! A do zgarnięcia jest sporo, więc ignorowanie tej kwestii nie ma żadnego sensu.

betclic kod promocyjny KOD550
betclic kod promocyjny KOD550

Bonus w Betclic Polska. Kod na kasę!

Legalny bukmacher Betclic pozwala nowym graczom na wpisanie kodu promocyjnego. Brzmi on KOD550, ale może być użyty jedynie przed dokonaniem rejestracji konta! To właśnie to hasło bonusowe zapewnia otrzymanie cashbacku na dobry początek obstawiania.

Trzeba wiedzieć, że kod jest do wpisania tylko jeden raz. Istotne jest również to, iż sam bonus przyznawany jest na specjalnych warunkach, jakich na próżno szukać tradycyjną drogą.

Jeżeli do tej pory nie graliście na stronie www.Betclic.pl, jak najbardziej możecie wykorzystać kod promocyjny KOD550. W ten sposób zapewniacie sobie premię 550 złotych na start!

Jak działa cashback w Betclic i co to jest?

Cashback to pojęcie, które często jest mylone. Warto raz na zawsze wyjaśnić, co tak naprawdę oznacza. W końcu to my będziemy odbierać bonus, a więc istotne jest, by wiedzieć, co takiego możemy otrzymać i na jakich warunkach.

Bonus cashback w Betclic to ponad 550 złotych, jakie można zyskać za postawienie kuponu numer jeden. Wygląda to tak, że gracz otrzymuje premie po tym, jak jego kupon okaże się nietrafiony.

Betclic rejestracja konta a kod promocyjny KOD550
Betclic rejestracja konta a kod promocyjny KOD550

Do zdobycia jest maksymalnie 550 złotych, ale kwota prezentu może być mniejsza. Wszystko zależy od tego, ile będzie wynosiła stawka w zakładzie promocyjnym.

Uwaga! Liczy się tylko pierwszy kupon zagrany na www.Betclic.pl. Jeżeli nie trafisz dopiero drugiego czy kolejnego zakładu, nie będzie on zaliczany do akcji powitalnej.

Jaki kod wpisać na stronie Betclic.pl?

Pamiętaj, że jeżeli nie wpiszesz słowa bonusowego przed założeniem profilu, w późniejszym czasie nie będziesz miał już takiej możliwości!

Czy podanie kodu wiąże się z jakimś znacznie dłuższym czasem rejestracji? W żadnym wypadku – to tak naprawdę tylko kilka sekund więcej! Sam musisz zdecydować, czy warto to robić, czy nie!

Kod promocyjny cały czas jest ważny. Po jego wpisaniu bukmacher da ci o tym znać, co jest bardzo ważne! Już teraz możesz się o tym przekonać – wystarczy przejść do formularza rejestracyjnego!

Pamiętaj, by zawsze grać tylko u legalnych bukmacherów. Betclic jak najbardziej się do nich zalicza, a dzięki temu można być spokojnym o to, iż nie spotkają nas żadne przykre konsekwencje prawne.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button