Aktualny kod promocyjny w BetClic to KOD500. Na start każdy nowy gracz może otrzymać u tego bukmachera nawet 500 PLN w formie specjalnego zwrotu!

KOD500 w Betclic na 500 PLN na start!
KOD500 w Betclic na 500 PLN na start!

Betclic kod promocyjny

Czytałeś już o tym, że na stronie bukmachera Betclic można oglądać darmowe mecze online albo że oferowane są całkiem wysokie kursy? Jeżeli tak, prawdopodobnie szukasz informacji o tym, jak wygląda rejestracja na tej stronie.

Dostępny w portalu Betclic bonus powitalny to standardowy zwrot od przegranej w pierwszym postawionym kuponie. Cashback to 100% wartości zagranej stawki i to aż do 500 PLN!

Betclic kod promocyjny
Betclic kod promocyjny

Legalny bukmacher Betclic pozwala nowym graczom na wpisanie kodu promocyjnego. Brzmi on KOD500, ale może być użyty jedynie przed dokonaniem rejestracji konta!

Jaki kod wpisać na stronie Betclic.pl?

Pamiętaj, że jeżeli nie wpiszesz słowa bonusowego przed założeniem profilu, w późniejszym czasie nie będziesz miał już takiej możliwości!

Czy podanie kodu wiąże się z jakimś znacznie dłuższym czasem rejestracji? W żadnym wypadku – to tak naprawdę tylko kilka sekund więcej! Sam musisz zdecydować, czy warto to robić, czy nie!

Kod promocyjny cały czas jest ważny. Po jego wpisaniu bukmacher da ci o tym znać, co jest bardzo ważne! Już teraz możesz się o tym przekonać – wystarczy przejść do formularza rejestracyjnego!


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.