Gdzie najlepiej obstawiać zakłady sportowe? Betfan w czołówce bukmacherów

Liczby obecnie wyraźnie pokazują, że coraz więcej Polaków interesują się bukmacherką. Ty też chcesz na tym zarabiać? Gdzie zatem założyć swoje konto? Dla Ciebie to dziedzina mająca naprawdę wiele tajemnic? Jeśli tak, to przeczytaj poniższy wpis. Dowiedz się, które podmioty hazardowe są obecnie szczególnie polecane i dlaczego tak się właśnie dzieje…

STS

Najbardziej popularny aktualnie bukmacher na rynku zakładów wzajemnych? Na pewno jest to ta firma hazardowa. Co warto wiedzieć o STS? Jeśli zastanawiasz się, czy ten buk jest legalny, to możesz spać spokojnie. Od razu chcemy zaznaczyć, że wszystkie opisywane przez nas dzisiaj podmioty działają zgodnie z przepisami. W tym gronie jest zaś też STS. Ta firma bukmacherska zapewnia świetne usługi. Możesz np. liczyć na znakomite bonusy na start. Co konkretnie jest oferowane? Bonus bez depozytu (25 PLN) oraz podwojenie wpłaty. W tym drugim wariancie możesz zaś zainkasować łącznie nawet 100% do 1200 PLN. Oferta tego buka robi wrażenie. Do gry są liczne wydarzenia sportowe, rozrywkowe, czy dyscypliny wirtualne itp.

Betfan

Coraz więcej fanów posiada także ta firma bukmacherska. Jak zarejestrować się w tym buku? Wejdź na https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie. Tam przebrniesz przez ten proces. Potem będziesz mógł zaś obstawiać rozmaite opcje. W tym przypadku oferta także jest wyjątkowo hojna. Możesz bowiem zdecydować się m.in. na wydarzenia sportowe, polityczne, czy rozrywkowe. Nie brakuje także wielu innych opcji. Wszak Betfan zapewnia sporty wirtualne, gry karciane, e-sport itd. Co ważne, oferowane kursy są bardzo wysokie. A dzięki temu możesz zarobić więcej pieniędzy. Jaka jest natomiast oferta powitalna tego bukmachera? Powinna się ona spodobać każdemu. W końcu możesz zdecydować się np. na świetny cashback. Nawet do 600 PLN. Trzeba tylko założyć konto internetowe, wpisać właściwy kod promocyjny i wpłacić kasę.

Czym jeszcze cechuje się ta firma bukmacherska? Oferuje one zakład bez ryzyka. Dzięki niemu zagrasz kolejny kupon bez obaw o porażkę. Maksymalna stawka na zakład bez ryzyka to zaś dokładnie 70 PLN. To nie wszystkie promocje. Bardzo popularny bonus to także ten, dzięki któremu możesz podwoić kolejną wpłatę. Tym sposobem zgarniesz 100% do 1000 PLN. Nie można nie wspomnieć, że Betfan na co dzień oferuje wiele promocji dla aktywnych użytkowników. Chodzi np. o Bet Builder, czy Matchday Boost. Bez wątpienia warto tam zatem grać kupony solo i akumulowane.

Gdzie jeszcze warto założyć własne konto bukmacherskie?

W Fortunie. Jest to doświadczona firma bukmacherska, która zapewnia dobre warunki do obstawiania. Chociażby dlatego, że już na start możesz zainkasować świetne bonusy. Jakie dokładnie? To np. bonus bez depozytu (20 PLN). Warto zaś dodać, że obecnie główna promocja tego popularnego bukmachera to zakład bez ryzyka. Aż do 600 PLN. Co jeszcze cechuje Fortunę? Dobre kursy oraz hojna oferta. Możesz bowiem typować tam rozmaite wydarzenia. Nie tylko sportowe, które są najbardziej rozchwytywane. Nie brakuje także eventów politycznych, finansowych, czy rozrywkowych.

5 / 5. Ocen: 1

Polscy bukmacherzy

Back to top button