Trzy promocje na Ligę Mistrzów! (19-20 lutego)

Wraz z zakończeniem przerwy zimowej i powrotem zmagań w Lidze Mistrzów UEFA bukmacherzy aktywowali kilka ofert specjalnych dla swoich klientów. My opisuje trzy z nich.

Trzy promocje na Ligę Mistrzów!

Zanim przejdziemy do konkretnych promocji bukmacherskich poszczególnych firm, już na wstępie należy zaznaczyć, że skorzystanie z każdej z nich będzie możliwe dopiero po założeniu konta na stronie internetowej każdej z opisywanych marek. Bez tego się nie obejdzie

Totolotek przygotował ofertę, która jest aktywna nie tylko we wtorek i środę, ale również w czwartek, kiedy rozgrywane są spotkania Ligi Europy UEFA. Mowa o kolejnej odsłonie akcji „Gram Grubo”. W jej ramach klienci marki mogą zgarnąć ekstra 14% do swoich wygranych. Wystarczy, że spełnią kilka warunków. Oto one: stawka minimum 20 PLN, kurs minimalny kuponu 2.00, kurs minimalny pojedynczego zdarzenia 1.06, przynajmniej jedno zdarzenie musi pochodzić z oferty na spotkania Ligi Mistrzów UEFA (wtorek i środa) lub UEFA Europa League (czwartek).

Fortuna zaproponowała swoim graczom „Godzinę dla Mistrzów”, dzięki której można uzyskać wygrane powiększone o 14%, czyli w praktyce niepomniejszone o podatek od zakładów wzajemnych. Co trzeba zrobić, żeby zgarnąć tą premię? Należy dodać bonus kursowy Happy Hours (1,14) do zakładu AKO lub MAXIKOMBI. Musi on się składać się z najmniej trzech zdarzeń z oferty przedmeczowej na piłkę nożną. Należy to zrobić za minimum 20 PLN. Codziennie jest na to tylko jedna godzina (17:00-18:00).

Freebet od bukmachera Fortuna, Kod: BETONLINE

TOTALbet ma do zaproponowania coś zupełnie innego – „Cashback 100 PLN na Ligę Mistrzów”. Ta oferta sprowadza się do tego, że bukmacher zwróci nam 50% stawki do kwoty 100 PLN. Wystarczy we wtorek lub środę postawić kupon spełniający określone w regulaminie promocji warunki. Oto niektóre z nich: kurs minimalny kuponu to 2,00 a jego stawka minimalna to 50 PLN, wydarzenia wyłącznie z oferty na Ligę Mistrzów UEFA. W ramach tej akcji każdy uczestnik może otrzymać tylko jeden zwrot.

Szczegółowe regulaminy promocji można znaleźć na oficjalnych stronach bukmacherów. Znajdują się tam również wszystkie aktualne promocje, zarówno dla nowych, jak i stałych klientów.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich. Totolotek zezwolenie Ministerstwa Finansów AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485. Totalbet zezwolenie z dnia 22 marca 2018 r. nr PS4.6831.15.2017.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button