Home

[tdc_zone type=”tdc_content”][vc_row][vc_column][td_block_trending_now tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjEwIiwibWFyZ2luLWJvdHRvbSI6IjEwIn19″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][td_block_big_grid_3 category_id=”” sort=””][/vc_column][/vc_row][vc_row el_class=”td-ss-row”][vc_column width=”2/3″][td_block_1 custom_title=”BLOGI BUKMACHERSKIE” td_ajax_filter_type=”” sort=”” header_color=”#ef9337″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjMwIn19″ offset=”3″][td_block_16 limit=”3″ custom_title=”Legalni bukmacherzy” sort=”random_posts” td_ajax_filter_type=”” header_color=”#2198d3″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjMwIn19″][td_block_2 limit=”6″ sort=”random_posts” custom_title=”Bonusy bukmacherskie” td_ajax_filter_type=”” header_color=”#97c13c” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjMwIn19″][/vc_column][vc_column width=”1/3″][td_block_social_counter facebook_app_id=”1753104724945494″ facebook_security_key=”c5f981ab4745cab2bf25141752a5edd6″ facebook_access_token=”1753104724945494|gDKu66ZuRLMBz5WUtYrWxDpSE2o” style=”style8 td-social-boxed td-social-font-icons” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjMwIn19″ facebook=”kibicujreprezentacji” twitter=”betonlinepl” instagram=”kibicuj.z.nami”][td_block_7 sort=”random_posts” header_color=”#999999″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjMwIn19″ limit=”7″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][td_block_title border_top=”no_border_top” custom_title=”Zakłady bukmacherskie online” tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjMwIn19″ header_color=”#d8513c”][td_block_14 limit=”3″ sort=”popular” custom_title=””][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column width=”2/3″][td_block_11 sort=”random_posts” custom_title=”Bukmacherzy w Polsce” td_ajax_filter_type=”” header_color=”#35ad99″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjMwIn19″ ajax_pagination=”load_more”][/vc_column][vc_column width=”1/3″][td_block_5 limit=”3″ sort=”random_posts” header_color=”#c337d3″ tdc_css=”eyJhbGwiOnsibWFyZ2luLXRvcCI6IjMwIn19″][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][td_block_text_with_title]

Najlepsi bukmacherzy w Polsce

W Polsce legalnych bukmacherów internetowych jest już ponad 20. Kolejne podmioty czekają żeby otrzymać zezwolenie i móc udzielać zakładów wzajemnych przez internet. Najlepsi bukmacherzy w Polsce oferują ogromną ilość zakładów na najpopularniejsze dyscypliny sportowe, a do tego także sporty wirtualne i ostatnio popularny e-sport. Oczywiście nie można zapomnieć o atrakcyjnych bonusach i darmowych promocjach bukmacherskich, które gracze bukmacherscy wprost uwielbiają.

Zakłady wzajemne nabierają na popularności, a każdego miesiąca na spróbowanie swoich sił w ich obrębie decyduje się coraz więcej ludzi. Polska scena bukmacherska słynie z konkurencyjności, ale i właśnie olbrzymiego zainteresowania nią. Za sprawą tego interesują się nią nie tylko podmioty posiadające stosowną licencję na świadczenie usług właśnie na niej, ale i ci, którzy jej nie mają, a mimo wszystko – nielegalnie – starają się walczyć o polskiego klienta. W naszym serwisie skupiamy się wyłącznie na tych pierwszych, pokazując, którzy bukmacherzy internetowi wychodzą do nas z najlepszą ofertą i jak rozpoznać, czy ten stanowiący obiekt naszego zainteresowania jest rzeczywiście legalny.

Polscy bukmacherzy a legalność ich oferty

Na naszym rynku działa obecnie kilkunastu bukmacherów. Sytuacja ta utrzymuje się od roku 2017, kiedy to w życie weszła sławetna nowelizacja ustawy hazardowej. Ta sprawiła, że bukmacherzy online, którzy nie rozliczali podatków w Polsce musieli zniknąć z naszej sceny bukmacherskiej. Zostali tylko wybrani, a obecnie możemy grać wyłącznie u bukmacherów posiadających licencję od Ministerstwa Finansów. Jak jednak poznać takiego bukmachera? Sposobów jest kilka, a tym najprostszym jest spojrzenie na rządowe strony związane z hazardem. Tam publikowana jest lista podmiotów działających w zgodzie z naszym prawem. Opcją jest także spojrzenie na nasz serwis, którego przedmiotem są wyłącznie legalni polscy bukmacherzy.

Bycie legalnym i przestrzeganie zasad narzucanych przez ustawę hazardową niesie ze sobą konsekwencje, które bukmacherzy online muszą ponosić. Jedną z tych bardziej istotnych jest wymóg weryfikowania kont użytkowników. Odbywa się to przez przesyłanie im skanu dowodu osobistego (musi nie pozostawiać żadnych wątpliwości co do tożsamości) i jest konieczne do przeprowadzenia. Choć nie jest to narzucane od razu po rejestracji, taka konieczność pojawia się niedługo potem. Posiadanie zweryfikowanego konta to również wymóg podania rachunku bankowego założonego na osobę, która dokonała weryfikacji.

Najlepsi bukmacherzy online i ocenianie ich wartości

Choć konkurencja na rynku bukmacherskim trwa w najlepsze, skład operatorów, którzy piastują na nim role liderów od wielu lat pozostaje niezmieniony. Nawet jeśli jednak niektórzy polscy bukmacherzy uważani są za lepszych od innych, my nasz wybór powinniśmy bazować przede wszystkim na naszych indywidualnych preferencjach i tym, co chcemy obstawiać oraz jakie warunki są przez nas uważane za atrakcyjne. Koniecznie zwracajmy uwagę na takie aspekty, jak:

  • oferta bukmachera – powinna ona zawierać w sobie dyscyplinę i (koniecznie) rozgrywki, których typowanie planujemy;
  • kursy bukmacherskie – są one czymś, co każdy bukmacher online stara się utrzymać na jak najwyższym (a najlepiej wyższym od tych konkurencyjnych) poziomie – nie bez powodu, gdyż to one decydują o wysokości naszych ewentualnych wygranych;
  • opcje bukmacherskie – im więcej daje ich bukmacher, tym większą paletę możliwości typowania posiadamy;
  • zakłady na żywo – nawet jeśli oferta główna na zakłady bukmacherskie popularnych operatorów może być stosunkowo podobna (w końcu u większości jest obecnie niemal kompletna), to właśnie model typowania na żywo jest czymś, co znacząco ją różni; najlepsi bukmacherzy proponują dostęp do niej nie tylko w przypadku najpopularniejszych spotkań, ale i tych uważanych za mniej ważne. Jako że zakłady na żywo cieszą się coraz większą popularnością, są istotnym czynnikiem wpływającym na solidność bukmacherka;
  • interfejs użytkownika – ten powinien być tak czytelny i intuicyjny, jak to tylko możliwe.

Oferta polskich bukmacherów

Polscy bukmacherzy słyną z bardzo wszechstronnej, wręcz kompleksowej oferty na zakłady bukmacherskie. Rzeczywiście, u większości z nich można obstawiać niemal wszystkie istniejące dyscypliny. Wśród nich wyraźnie króluje piłka nożna, ale też siatkówka czy koszykówka. Nie tylko na nie musimy się jednak decydować. Jeśli chcemy, możemy sięgnąć również po mniej popularne i bardziej niszowe dyscypliny – krykiet, golf, rugby, rzutki i wiele innych.

Oferta bonusowa

Ofertę kursową polskich bukmacherów dopełnia ta bonusowa, mająca za zadanie zachęcić do gry właśnie u nich. Polscy bukmacherzy bazują ją na tak zwanym bonusie powitalnym, proponowanym nowym graczom „na zachętę”. Może on dawać darmowe środki na grę (freebet) czy zwrot za pierwszy kupon, jeśli ten okaże się przegrany. Najczęściej jednak dodaje on środki na konto bonusowe, w ilości zależnej od pierwszego depozytu.

Usługi dodatkowe

Zakłady bukmacherskie na realne spotkania sportowe już dawno przestały być jedyną częścią oferty, z jaką wychodzą do nas bukmacherzy online. Spory czas temu zaczęli oni oferować możliwość typowania sportów wirtualnych, które bazują na algorytmach komputerowych. Coraz częściej w ich ofercie pojawiają się też zakłady bukmacherskie na gry karciane – poker, wojnę, blackjacka i inne.

Czy polscy bukmacherzy mogą świadczyć usługi kasynowe?

Nie. U żadnego polskiego bukmachera nie można grać w kasynie. Istnieje jednak możliwość obstawiania gier znanych z kasyna (a zwykle ich symulacji) – obecnie dają ją wyłącznie najlepsi bukmacherzy.

Czy warto grać u bukmacherów bez licencji?

Nawet najlepsi bukmacherzy nieposiadający licencji na świadczenie swoich usług nie będą dla nas dobrym pomysłem. Wynika to przede wszystkim z tego, że rejestracja i typowanie u nich jest karalne – może więc grozić poważnymi konsekwencjami. Sięganie po nich jest też wyjątkowo nieroztropne – ich oferta nie odstaje bowiem znacząco od tej, którą proponują swoim klientom polscy bukmacherzy z licencją na prowadzenie działalności.

Dlaczego najlepsi bukmacherzy wymagają przesłania skanu dowodu osobistego?

Jest to część procesu weryfikacyjnego, który narzuca na nich ustawa hazardowa, a który przy okazji pozwala im na potwierdzenie, że dysponujemy jednym kontem w obrębie ich serwisu internetowego.

[/td_block_text_with_title][/vc_column][/vc_row][/tdc_zone]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button