W forBET oferta specjalna na zakłady live!

Tylko we wtorek 18 grudnia gracze legalnego bukmachera forBET mogą skorzystać z oferty specjalnej, która obejmuje aż trzy pierwsze kupony zawarte na żywo!

W forBET oferta specjalna na zakłady live!
W forBET oferta specjalna na zakłady live!

Należysz do fanów obstawiania spotkań na żywo i zastanawiasz się czemu z tej promocji można skorzystać tylko dziś? Już tłumaczymy. Wynika to z tego, że jest to część większej akcji świątecznej, w ramach której codziennie na graczy czeka jakaś nowa okazja.

Jutro będzie to zupełnie coś nowego, ale kalendarz adwentowy będzie odsłaniał nowe promocje jeszcze przez pięć kolejnych dni, więc warto sprawdzać codziennie, czy jedna z nich ponownie nie dotyczy grania na żywo.

W tym celu musisz oczywiście posiadać internetowe konto bukmacherskie forBET, więc jeśli go nie masz, to powinieneś wiedzieć, że założysz je w kilka chwil na stronie internetowej marki. Nie wiąże się to z żadnymi kosztami!

>>> Aktualny KOD PROMOCYJNY forBET: BETONLINE <<<

Przechodząc do szczegółów dzisiejszej oferty specjalnej, wystarczy postawić zakład live o kursie minimalnym 3,00 za dokładnie 79 PLN, a w razie porażki otrzymasz zwrot połowy stawki (40 PLN).

Dotyczy to nie tylko pierwszego kuponu, ale każdego z trzech  pierwszych, jakie zdecydujesz się postawić we wtorek 18 grudnia. Tym samym, przy pełnym pechu, możesz odzyskać aż 120 PLN w formie bonusu.

Ten podlega czterokrotnemu obrotowi na zakładach o kursie minimalnym 2,00. Gracze na spełnienie tego wymogu mają dokładnie 30 dni od aktywowania premii.

LEGALNE OBSTAWIANIE W INTERNECIE –  www.iForbet.pl!


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

0 / 5. Ocen: 0

Polscy bukmacherzy

Back to top button